بازی بعدی Battlefield بتل رویال رایگان خواهد داشت

بازی بعدی Battlefield بتل رویال رایگان خواهد داشت

گزارش‌های جدید نشان می‌دهد که بازی Battlefield برای عنوان بعدی خود، حالت بتل‌رویال را به‌صورت رایگان برای بازیکنان عرضه کند.

چند سال گذشته، دوره سخت و دشواری برای سری بازی‌های Battlefield بوده و Battlefield 2042 توانایی جلب رضایت بازیکنان را نداشت. این بازی به عنوان یکی از ناکام‌ترین عناوین Battlefield شناخته می‌شود، زیرا با مشکلات فراوان و باگ‌های بسیاری همراه بود. به همین دلیل، فروش Battlefield 2042 پایین‌تر از انتظارات بوده و تغییرات زیادی در ساختار این فرانچایز به دنبال داشته است.بازی Battlefield جدید بتل رویال اضافه خواهد کرد

«وینس زمپالا» اکنون به عنوان سرپرست سری بازی‌ها، همراه با «کریستین گرس» که ریاست «Ripple Effect» را بر عهده دارد و «بایرون بید»، مدیر کل جدید این فرانچایز، همکاری می‌کند. همچنین، «مارکوس لتو» به عنوان کارگردان خلاق استودیوی «Ridgeline Games» در سیاتل به عنوان مسئول پروژه انتخاب شده بود، اما اخیراً از این سمت کناره‌گیری کرد.

بازی Battlefield

در حال حاضر بازی بتفیلد در مرحله‌ای از توسعه قرار دارد که جزئیات زیادی درباره‌ی آن عمومی نشده است. «اندرو ویلسون»، مدیرعامل «الکترونیک آرتز» (Electronic Arts)، اعلام کرد که بازی اصلی بعدی Battlefield تا سال 2025 منتشر نخواهد شد. در حال حاضر، منابع مطلع به «Insider Gaming» اعلام کردند که یک نسخه آزمایشی از این بازی در ماه اکتبر (مهر ماه) قرار است عرضه شود.

منبع : figar.ir | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

آتاری ۲۶۰۰: معرفی پدران ۳ سبک بازی های ویدیویی - گیمفا

آتاری ۲۶۰۰: معرفی پدران ۳ سبک بازی های ویدیویی

شاید برای شما اتفاق افتاده باشد زمانی که Tennis World Tour یا Tom Raider بازی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *