بازی جدید Fight Night امسال معرفی خواهد شد

بازی جدید Fight Night امسال معرفی خواهد شد

حدود 15 سال است که شرکت «الکترونیک آرتز» به سری بازی فایت نایت توجهی نداشته؛ اما قصد دارند بازی جدید Fight Night را امسال معرفی کند.

CombatESportsM، یک لیکر مشهور در «توییتر»، اظهار داشته که منابعش اطلاع داده‌اند «الکترونیک آرتز» قصد دارد در سال جاری یک نسخه جدید از بازی Fight Night را معرفی کند. او افشا کرده که بوکسورهای معروفی مانند «جارون انیس» و «ریموند فورد» با این ایده موافقت کرده‌اند.



بازی جدید Fight Night امسال معرفی خواهد شد

اولین شایعات درباره ساخت نسخه جدید فایت نایت به سال 2020 برمی‌گردد، زمانی که «ادی هرن»، «پروموتر بوکس»، اظهاراتی راجع به احیای این فرانچایز داشت.

این ادعاها توسط «ادی هرن» تأیید شده بودند. انتظار می‌رفت که استودیو «EA Canada» مسئولیت ساخت این بازی را بر عهده گیرد؛ اما به دلیل کار بر روی UFC 5، متوقف شد. اکنون که UFC 5 در بازار به انتشار رسیده است، انتظار می‌رود که استودیو «EA Canada» به ساخت بازی بوکس بپردازد.

بازی جدید Fight Night

البته، هنوز جزئیات زیادی از این بازی بوکس منتشر نشده؛ اما «الکترونیک آرتز» احیای Fight Night را به‌عنوان یک فرصت برای تثبیت دوباره خود در بازار بازی‌های مبارزه‌ای می‌بیند.

ساخت یک بازی ویدئویی مبتنی بر بوکس چالش‌هایی را ایجاد می‌کند؛ زیرا ساختار بوکس حرفه‌ای با دیگر ورزش‌ها تفاوت‌های زیادی دارد و تشکیل یک راستر کامل از بوکسورهای حرفه‌ای چالش‌های بسیاری را ایجاد می‌کند.

منبع : figar.ir | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

آتاری ۲۶۰۰: معرفی پدران ۳ سبک بازی های ویدیویی - گیمفا

آتاری ۲۶۰۰: معرفی پدران ۳ سبک بازی های ویدیویی

شاید برای شما اتفاق افتاده باشد زمانی که Tennis World Tour یا Tom Raider بازی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *