بازی Persona 6 تغییرات بزرگی را تجربه خواهد کرد

بازی Persona 6 تغییرات بزرگی را تجربه خواهد کرد

به تازگی اطلاعات جدیدی از بازی Persona 6 که هنوز به طور رسمی نام کامل او مشخص نیست، در مجلات و سایت‌های خارجی منتشر شده است.

به نقل از سایت My Nintendo News، این اطلاعات را از یک کاربر که Reset Era Head on the Block نام دارد و قبلاً با نام Im a Hero Too شناخته می‌شد و سابقه خوبی در افشاگری‌های این نوع اطلاعات و اخبار داشت، ارائه شده است.تغییرات بازی Persona 6

آنچه به انتشار رسیده این است که بازی جدید Persona مانند Final Fantasy Rebirth که به تازگی منتشر شد، به طور کامل یک اثر جهان‌باز نخواهد بود و به جای آن، یک تجربه نیمه جهان‌باز را ارائه خواهد داد. با توجه به این اطلاعات، بازی پرسونا 6 باری دیگر، در یک دبیرستان تنظیم خواهد شد و قرار است دارای پیوندهای اجتماعی روان‌تری باشد. کمپانی «Atlus» هنوز عنوان ششمین بازی پرسونا را معرفی نکرده، اما این اثر در حال حاضر، در دست توسعه است.

بازی Persona 6

به طور کلی، پیوندهای اجتماعی در بازی بعدی بسیار سیال‌تر خواهند بود، به این معنی که شما می‌توانید بیشتر تعامل کنید و بیشتر چیزها زمان‌بندی ندارند و این قسمت اصلی و بزرگی از مجموعه است. Persona دو عنصر دارد: دبیرستان و پیوندهای اجتماعی. این قسمت هرگز عوض نمی‌شود و فقط جزئیات سیستم‌ها تغییر خواهند کرد.

منبع : figar.ir | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

آتاری ۲۶۰۰: معرفی پدران ۳ سبک بازی های ویدیویی - گیمفا

آتاری ۲۶۰۰: معرفی پدران ۳ سبک بازی های ویدیویی

شاید برای شما اتفاق افتاده باشد زمانی که Tennis World Tour یا Tom Raider بازی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *