تاریخ برگزاری مراسم Tokyo Game Show مشخص شد

تاریخ برگزاری مراسم Tokyo Game Show مشخص شد

جدیدترین زمان برگزاری مراسم Tokyo Game Show که یکی از مهم‌ترین رویدادهای صنعت بازی به شمار می‌رود، در سال جاری اعلام شده است.

کانال تلگرام مووی پلات

این رویداد بازی‌های جهان را به عنوان پیشگام معرفی کرده و از طریق یک تجربه مجازی پیشرفته، بازیکنانی که نمی‌توانند به توکیو بروند را نیز پشتیبانی می‌کند. Tokyo Game Show بزرگ‌ترین رویداد خود در منطقه «APAC» است و با رقابت با «گیمزکام»، «PAX» و «E3» شناخته می‌شود.تاریخ برگزاری مراسم Tokyo Game Show مشخص شد

برگزارکنندگان امسال بازدیدکنندگان را به شرکت در بزرگ‌ترین نمایشگاهی که تا به حال برای این رویداد ساخته شده است دعوت می‌کنند، اما همچنین یک فضای مجازی گسترده برای افرادی که قادر به حضور در توکیو نیستند، فراهم کرده‌اند.

زمان برگزاری Tokyo Game Show از 26 تا 29 سپتامبر (5 تا 8 مهر 1403) اعلام شده و این رویداد، میزبان بازدیدکنندگان، کارکنان صنعت و کارشناسان از سراسر جهان خواهد بود و آن‌ها را برای شرکت در نمایشگاه‌ها، پنل‌ها، دموهای گیم‌پلی و نمایش‌ها دعوت می‌کند.

مراسم Tokyo Game Show

دو روز اول، Tokyo Game Show به صورت انحصاری برای مهمانان تجاری و رسانه‌ها برگزار خواهد شد و دو روز آخر نیز برای عموم قابل دسترس خواهد بود. در سال گذشته، بیش از 250 هزار نفر از این نمایشگاه بازدید کردند و امسال انتظار می‌رود تعداد بیشتری از گیمرها و شخصیت‌های مهم در آن حضور داشته باشند.

منتظر می‌مانیم که در طول این رویداد حدود 2500 غرفه در دسترس باشند. غرفه‌داران تا 24ام ماه می فرصت دارند تا برنامه‌های خود را اعلام کنند. بدون شک، این یک رویداد بی‌نظیر خواهد بود که سر و صدای زیادی در دنیای بازی‌ها ایجاد خواهد کرد.

منبع : figar.ir | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

فروش بازی Elden Ring به بیش از ۲۵ میلیون نسخه رسید - گیمفا

فروش بازی Elden Ring به بیش از ۲۵ میلیون نسخه رسید

طبق اعلام رسمی استودیوی فرام‌سافتور (FromSoftware)، بازی اکشن نقش‌آفرینی Elden Ring حالا به فروش ۲۵ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *