تیم سازنده بازی ویچر 4 مشخص شد

تیم سازنده بازی ویچر 4 مشخص شد

کمپانی لهستانی «سی‌دی پراجکت» رسما به پشتیبانی کردن از بازی سایبرپانک 2077 پایان داد و تمرکز خود را کاملا روی بازی ویچر 4 گذاشت.

کانال تلگرام مووی پلات

استودیو لهستانی «سی‌دی پراجکت» رد در اقدامی غیرمنتظره، پشتیبانی از بازی Cyberpunk 2077 را به طور کامل متوقف کرد تا تمام منابع خود را روی توسعه دنباله سری ویچر با عنوان Project Polaris متمرکز کند.تیم سازنده بازی ویچر 4 مشخص شد

این خبر در حالی منتشر می‌شود که چندی پیش زمزمه‌هایی از کاهش پشتیبانی از این بازی به گوش می‌رسید، اما حالا با انتشار نمودار رسمی از سوی «سی‌دی پراجکت» در کنفرانس مالی سه ماهه اخیر این استودیو، تأیید شد که دیگر هیچ توسعه‌دهنده‌ای روی آپدیت‌ها یا محتویات جدید برای سایبرپانک 2077 کار نمی‌کند.

نمودار ارائه شده توسط «سی‌دی پراجکت» نشان می‌دهد که در تاریخ 30 آوریل 2024 (11 اردیبهشت 1403) هیچ یک از اعضای تیم این استودیو روی Cyberpunk 2077 مشغول به کار نبوده‌اند. این در حالی است که در تاریخ 29 فوریه 2024 (10 اسفند 1402) هنوز 17 توسعه‌دهنده روی بازی The Witcher 4 نقش‌آفرینی فعالیت داشتند.

تیم سازنده بازی ویچر 4 مشخص شد

با وجود توقف کامل پشتیبانی از Cyberpunk 2077، به نظر می‌رسد «سی‌دی پراجکت» قمار بزرگی روی دنباله این بازی با نام رمز Project Orion کرده است. طبق نمودار ارائه شده، تعداد توسعه‌دهندگان این پروژه از 47 نفر در 29 فوریه 2024 به 56 نفر در 30 آوریل 2024 افزایش یافت. بازی سایبرپانک 2 که در حال حاضر در مرحله طراحی مفهومی قرار دارد، توسط شعبه آمریکای شمالی سی‌دی پراجکت توسعه می‌یابد.

منبع : figar.ir | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

فروش بازی Elden Ring به بیش از ۲۵ میلیون نسخه رسید - گیمفا

فروش بازی Elden Ring به بیش از ۲۵ میلیون نسخه رسید

طبق اعلام رسمی استودیوی فرام‌سافتور (FromSoftware)، بازی اکشن نقش‌آفرینی Elden Ring حالا به فروش ۲۵ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *