زیباترین شخصیت‌های زن دنیای بازی های ویدیویی - گیمفا

زیباترین شخصیت‌های زن دنیای بازی های ویدیویی

دنیای بازی‌های ویدیویی، میزبان شخصیت‌های زیبا و جذاب متعددی در نسل‌های مختلف بوده است. در این مقاله نگاهی خواهیم داشت به زیباترین شخصیت‌های مونث در تاریخ بازی های ویدیویی.

کانال تلگرام مووی پلات

 

Yennefer of Vengerberg

زیباترین شخصیت‌های زن دنیای بازی های ویدیویی - گیمفا

مقاله را با یکی از با کمالات‌ترین بانوان در تاریخ بازی‌های ویدیویی شروع می‌کنیم. بانو ینفر که با نسخه‌ی سوم The Witcher، به سرعت به یکی از شخصیت‌های مونث محبوب بازی‌های ویدیویی تبدیل شد و در کمالات ظاهری و اخلاقی، زبان‌زد خاص و عام گردید. ترکیب چهره‌ی زیبای او با روحیات خاصو اخلاق مغرورش، باعث شد بسیاری از مخاطبان هنگام تجربه‌ی The Witcher 3، او را به عنوان شریک عاطفی گرالت انتخاب کنند تا گرالت دوران بازنشستگی‌اش را با ینفر زیبا اما مغرور سپری کند!
مشخص نیست که در آینده آیا باز هم شاهد حضور او در سری ویچر خواهیم بود یا خیر. اما در هر صورت، ینفر همیشه در قلب مخاطبان جای دارد و خواهد داشت!

Jill Valentine

زیباترین شخصیت‌های زن دنیای بازی های ویدیویی - گیمفا

شاید بتوان به راحتی اذعان کرد که Jill، محبوب‌ترین شخصیت زن سری Resident Evil به شماره می‌رود. کسی که در بسیاری از نسخه‌های سری، مثل نسخه‌ی اول، سوم و Revelations حضور داشته است و از ارکان اصلی این فرنچایز محبوب به شمار می‌رود.

هر چند شخصیت پردازی او از کرکتری گرم، مهربان و خوش‌برخورد در نسخه‌های اورجینال، به شخصیتی مغرورتر و سردتر در ریمیک و انیمیشن‌ها تغییر پیدا کرده است، اما همچنان باید اذعان کرد که جیل، یکی از شخصیت‌های جذاب تاریخ بازی‌های ویدیویی به شمار می‌آید که هم برای هواداران قدیمی و هم برای مخاطبان جدید، جذاب است. هر چند فکر می‌کنم بهتر است برای تنوع هم که شده، تغییری در لباسش ایجاد کند!

Nina Williams

زیباترین شخصیت‌های زن دنیای بازی های ویدیویی - گیمفا

نینا ویلیامز، قاتلی ایرلندی است که از اولین نسخه‌ی Tekken تا به امروز، در تمام نسخه‌های این سری حضور داشته و جزو شخصیت‌های محبوب و جذاب لین فرنچایز است. اگر در گذشته و در دورانی که سن کمتری داشتید، به تجربه‌ی Tekken پرداخته باشید، احتمال دارد مثل من، به بانو ویلیامز ارادت خاصی داشته باشید!

کانال تلگرام مووی پلات

ترکیب موی بلوند رنگ و ظاهر خاص و عینک مخصوص نینا، او را به شخصیتی جذاب از لحاظ استایل و چهره تبدیل کرده است و او به عنوان یک شخصیت غربی در یک فرنچایز شرقی، بسیار طراحی خوبی داشته است و از لحاظ جذابیت و زیبایی، در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد.

Lara Croft

زیباترین شخصیت‌های زن دنیای بازی های ویدیویی - گیمفا

لارا کرافت را باید یکی از نمادین‌ترین شخصیت‌های صنعت بازی‌های ویدیویی دانست که از زمان گرافیک پیکسلی تا عصر مدرن، همواره مخاطبان را همراه خود کرده و ماجراجویی‌های بزرگ و کوچک زیاد و مختلفی در مقبره‌ها را پشت سر گذشته است.
دختری جوان که با عزم و اراده‌ای راسخ، کار خود را به پیش می‌برد و نه مقبره‌های خطرناک و پر از تله و پازل و نه دشمنان مسلح می‌توانند سد راه او در راه رسیدن به اهداف او شوند.

با اینکه شاید از لحاظ ظاهری لارا کرافت آن چنان فوق‌العاده نباشد، اما همواره جذابیت و زیبایی خاصی داشته که برای مخاطبان، جذاب بوده است و قدمت او در کنار شهرتش، او را به یکی از ماندگارترین شخصیت‌های تاریخ بازی‌های ویدیویی تبدیل کرده است.

Aloy

زیباترین شخصیت‌های زن دنیای بازی های ویدیویی - گیمفا

شاید حواشی زیادی پیرامون سری Horizon و خود Aloy وجود داشته باشد، اما به شخصه همیشه علاقه عمیقی به این سری داشته‌ام و باید اشاره کنم که Aloy، تمام فاکتور‌های یک شخصیت جذاب و دوست داشتنی را داراست، هر چند که شاید از لحاظ پرداخت، می‌توانست عمق بیشتری داشته باشد.

الوی، دختری قهرمان است که در دنیایی پساآخرالزمانی که خطر همواره بشریت را تبدیل می‌کند، به نماد امید و بقا تبدیل شده است و در کنار شجاعت و دلاوری‌اش، چهره و کمالات بسیار جذابی نیز دارد! هر چند برخی از موارد پیرامون بسته‌ی الحاقی نسخه‌ی Forbidden West، ممکن است روی نظر مخاطبان در مورد او، تاثیر گذاشته باشد …

Ada Wong

زیباترین شخصیت‌های زن دنیای بازی های ویدیویی - گیمفا

دومین شخصیت از سری Resident Evil که در این مقاله حضور دارد، Ada Wong است. ضد قهرمانی که در طول عمر این فرنچایز، همیشه شخصیت‌های پروتاگونیست Resident Evil، خصوصا Leon را آزار داده است و با شرور بزرگ این سری، یعنی Albert Wesker نیز همکاری گسترده داشته است.

شخصیت Ada را باید کرکتری مرموز اما دوست داشتنی دانست که همین مخفی‌کاری و مرموز بودن او، جذابیتی اضافه به شخصیت او تزریق کرده و خصوصا دل لیان را کاملا برده و او را مجنون خود ساخته است. ایدا وانگ را نه تنها باید یکی از زیباترین شخصیت‌های زن دنیای بازی‌های ویدیویی دانست، بلکه او در زمره‌ی برجسته‌ترین کرکتر‌های ضد قهرمان این صنعت نیز حضور دارد.

۲B

زیباترین شخصیت‌های زن دنیای بازی های ویدیویی - گیمفا

شخصیت ۲B، با وجود اینکه به صورت تکنیکی یک انسان نیست، اما کاملا لیاقت و شایستگی حضور در لیست ما به عنوان یکی از زیباترین شخصیت‌های زن در دنیای بازی‌های ویدیویی را داراست. ۲B با چهره‌ای شرقی و استایلی به شدت خاص، نه تنها یکی از زیباترین شخصیت‌های بازی‌های ویدیویی در قرن بیست و یکم به شمار می‌آید، بلکه در یکی از هنری‌ترین بازی‌های تاریخ این صنعت، یعنی Nier: Automata نقش‌آفرینی کرده است. شخصیت و رفتار متفاوت او در کنار چهره‌ی دلنشینش، به راحتی ۲B را به یکی از شخصیت‌های شرقی جذاب این صنعت، تبدیل ساخته است.

Tifa Lockhart

زیباترین شخصیت‌های زن دنیای بازی های ویدیویی - گیمفا

بازی Final Fantasy 7، میزبان شخصیت‌های جذاب متعددی، از Aerith گرفته تا Tifa بوده است. اما در این بین باید اشاره کرد که Tifa، عموما بین جامعه مخاطبان این فرنچایز، محبوب‌تر بوده و از او به عنوان یکی از شخصیت‌های زیبای این فرنچایز و کل این صنعت یاد می‌کنند. شیمی فوق‌العاده بین تیفا و کلود از یک سو و زیبایی ظاهری تیفا از سمت دیگر، او را به شخصیتی بسیار دلپذیر تبدیل کرده است.

Faith Connors

زیباترین شخصیت‌های زن دنیای بازی های ویدیویی - گیمفا

سری Mirror Edge هر چند سال‌هاست که در خواب زمستانی به سر می‌برد و بعید به نظر می‌رسد در آینده‌ای نزدیک شاهد دنباله‌ یا نسخه‌ی جدیدی ازاین سری باشیم، اما به نوبه‌ی خود، یکی از زیباترین شخصیت‌های مونث تاریخ بازی‌های ویدیویی را معرفی کرده است. Faith نه تنها چهره‌ای زیبا و دلپذیر دارد، بلکه به لطف مهارت فوق‌العاده در پارکور و حرکات فیزیکی، یکی از ماهرترین دونده‌های بازی‌های ویدیویی نیز به شمار می‌آید. هر چند احتمال دیدن دوباره این شخصیت در هر ظرفیتی، بسیار اندک است.

Kitana

زیباترین شخصیت‌های زن دنیای بازی های ویدیویی - گیمفا

مگر می‌شود صحبت از زیباترین شخصیت‌های مونث در صنعت بازی‌های ویدیویی باشد و نامی از سری Mortal Kombat و شخصیت‌هایش نبریم؟ Kitana را باید بلاشک یکی از شخصیت‌های بزرگ این سری دانست که همواره در دل خطوط داستانی مهمی، خصوصا مربوط به Liu Kang قرار داشته است و به عنوان یک شاهزاده، زیبایی و اشراف زادگی را با هم داراست و از لحاظ شخصیتی نیز، کمی سرد و مغرور است که همین مسئله، شخصیت او را بیش از پیش جذاب و قابل توجه ساخته است.

Lilith

زیباترین شخصیت‌های زن دنیای بازی های ویدیویی - گیمفا

به نسبت دیگر شخصیت‌های این لیست، باید اشاره کرد که Lilith به مراتب کمتر شناخته شده است. این شخصیت فرعی که در سری Borderlands و خصوصا نسخه‌ی دوم حضور دارد، با وجود استایل سل شید بازی، فوق‌العاده چهره و ظاهری جذاب و دل پذیر دارد که صداپیشگی جذاب این کرکتر از طرف دیگر، به عمیق‌تر شدن جذابیت این کرکتر، کمک شایانی کرده است. Lilith از دید عموم مخاطبان سری Borderlands، بالاتر از شخصیت‌هایی مثل Fiona، بهترین شخصیت زن کل این فرنچایز به شمار می‌آید که دوران طلایی و ماندگاری را از خود به جای گذاشته است.

Cassie Cage

زیباترین شخصیت‌های زن دنیای بازی های ویدیویی - گیمفا

دیگر نماینده سری Mortal Kombat در لیست ما، دختر جانی کیح افسانه‌ای و سونیا بلید، یعنی Cassie Cage است که خصوصا در چند نسخه‌ی آخر، بیشتر در خط داستانی سری حضور داشت. با وجود تفاوت‌های ظاهری این شخصیت‌ در نسخه‌های مختلف، چهره‌ی او در نسخه‌ی ۱۱ به اوج زیبایی رسید و می‌توان به راحتی او را در زمره ی زیباترین شخصیت‌های زن در تاریخ بازی‌های ویدیویی قرار داد. جذابیت‌های ظاهری به کنار، مهارت‌های رزمی و مبارزه‌ای او، Cassie Cage را به راحتی به یکی از قوی‌ترین شخصیت‌های زن این صنعت نیز تبدیل کرده است.

Ellie Williams

زیباترین شخصیت‌های زن دنیای بازی های ویدیویی - گیمفا

الی، از همان نسخه‌ی اول، فوق‌العاده نزد مخاطبان بازی‌های ویدیویی محبوب شد. اما با عرضه‌ی نسخه‌ی دوم بود که به نوعی محبوبیت او به اوج خود رسید. صادقانه باید بگویم از لحاظ رفتاری و اخلاقی، شخصیت الی فوق‌العاده بد برخورد، مغرور و خودخواه است و اکثر اوقات، رفتار او با اطرافیانش نیز افتضاح‌ است. با این وجود، وقتی صحبت از زیبایی ظاهری به میان می‌آید، نمی‌توان کتمان کرد که الی، یکی از شخصیت‌های زییای عصر جدید این صنعت است.

Morrigan

زیباترین شخصیت‌های زن دنیای بازی های ویدیویی - گیمفا

اگر سری Dragon Age را تجربه کرده باشید، قطعا با Morrigan به خوبی آشنایی دارید. ساحره‌ای فوق‌العاده قدرتمند که از لحاظ شخصیتی بسیار مرموز و پیچیده است و به سختی می‌توان قصد و نیت حقیقی او را کشف کرد. او نیز در کنار دیگر شخصیت‌های نسبتا مغرور و سرد لیست ما قرار می‌گیرد که با چهره‌ای زیبا، خود را از بقیه شخصیت‌های دنیای Dragon Age، متمایز ساخته است.

منبع : gamefa.com | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

فروش بازی Elden Ring به بیش از ۲۵ میلیون نسخه رسید - گیمفا

فروش بازی Elden Ring به بیش از ۲۵ میلیون نسخه رسید

طبق اعلام رسمی استودیوی فرام‌سافتور (FromSoftware)، بازی اکشن نقش‌آفرینی Elden Ring حالا به فروش ۲۵ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *