سازندگان Baldur’s Gate 3 روی دو بازی جدید کار می‌کنند

سازندگان Baldur’s Gate 3 روی دو بازی جدید کار می‌کنند

سازنده‌ Baldur’s Gate 3 اعلام کرد هنوز در ابتدای مسیر ساخت آثار جدید است که نامربوط به دنیای Dungeon & Dragons هستند.

Baldur’s Gate 3 بزرگترین موفقیت استودیوی Larian Studios تا به امروز بوده که با تحسین منتقدان و فروش چشمگیر همراه شد. اما با قدم‌های بعدی خود، این توسعه‌دهنده به دنبال رفتن به قلمروهای ناشناخته است.

اسون وینکه، بنیان‌گذار Larian و کارگردان Baldur’s Gate 3، ماه گذشته اعلام کرد که بازی بعدی استودیو به Dungeons and Dragons مرتبط نخواهد بود و حالا تیم سازنده جزئیات بیشتری در مورد اینکه به چه سمتی حرکت می‌کنند ارائه کرده است.

استودیوی Larian طی پستی در استیم که جزئیات محتوای آینده‌ی Baldur’s Gate 3، شامل ابزارهای مادسازی، پایان‌های شیطانی جدید و موارد دیگر را شرح می‌دهد، به آینده‌ی خود نیز اشاره و اعلام کرد که در حال حاضر روی دو بازی جدید کار می‌کند که هر دو بر اساس IPهای خود استودیو هستند.

لارین نوشت:

این فرصت که بتوانیم بازی‌ای را در دنیای Dungeons & Dragons توسعه دهیم، برای همه ما رویایی بود که به حقیقت پیوست. اما همانطور که سون اخیراً تأیید کرده، ما هیچ محتوای روایی جدید بزرگی را به داستان Baldur’s Gate 3 یا شخصیت‌ها و همراهان اصلی آن اضافه نخواهیم کرد و بسته‌ی الحاقی برای نسخه سوم یا Baldur’s Gate 4 را نخواهیم ساخت.

این استودیو در ادامه گفت:

«ما به عنوان یک استودیوی مستقل از سال ۱۹۹۶، به آزادی عمل برای دنبال کردن خلاقیت خود در هر مسیری که منجر شود، اهمیت می‌دهیم. در این مورد، پس از شش سال حضور در قلمروهای فراموش‌شده و بحث‌های زیاد، تصمیم گرفتیم از این فرصت برای توسعه‌ی IPهای خود استفاده کنیم. ما در حال حاضر روی دو پروژه‌ی جدید کار می‌کنیم و برای آنچه که آینده برای ما رقم خواهد زد، هیجان‌زده هستیم.

استودیوی Larian پس از تکرار این موضوع که مدتی طول می‌کشد تا جزئیات مشخصی در مورد این پروژه‌های جدید بشنویم، اطمینان داد که پروژه‌های بعدی آن‌ها همچنان بر اساس غوطه‌وری و گیم‌پلی مبتنی بر انتخاب ساخته خواهند شد، که بازی‌های قبلی آن‌ها به خاطر آن شناخته شده‌اند.

این توسعه‌دهنده نوشت:

هنوز روزهای ابتدایی است؛ بعداً در مورد آن‌ها بیشتر به شما خواهیم گفت. اما بدانید که حتی با تغییر تمرکز ما به این بازی‌های جدید، ویژگی‌هایی که Baldur’s Gate 3 را برای شما به ارمغان آورد، در اینجا در قلعه‌ی لارین زنده و سرحال هستند. همان شور و اشتیاق در وجود ما شعله‌ور است، اشتیاقی که ما را به سمت خلق تجربیات غوطه‌ورکننده‌ای سوق می‌دهد که تحت تأثیر انتخاب‌های شما شکل می‌گیرند. و ما مشتاقانه منتظر پیوستن شما به این ماجراجویی بعدی هستیم.

اسون وینکه، بنیان‌گذار استودیو نیز صحبت کرد و گفت که بر اساس برنامه‌های روایی، بصری و گیم‌پلی استودیو، پروژه‌هایی که در حال حاضر روی آن‌ها کار می‌کنند بهترین کارشان تا به حال خواهند بود.

وینکه گفت:

نمی‌دانم که آیا موفق می‌شویم یا نه، اما با نگاه به برنامه‌های روایی، بصری و گیم‌پلی‌مان، فکر می‌کنم چیزی که هم‌اکنون روی آن کار می‌کنیم، بهترین کار ما خواهد بود. من مثل بچه‌ای که تصاویر کلیدی را تماشا می‌کند هیجان‌زده می‌شوم، می‌خواهم در حال حاضر همه‌ی آن‌ها را به همه نشان دهم و از اینکه باید تا زمانی معقول صبر کنم، عصبی هستم. بله، این هیجان است، اما به این دلیل هیجان‌زده هستم که واقعاً زیبا و باورنکردنی به نظر می‌رسد.

لازم به ذکر است که این توسعه‌دهنده پیش از این تأیید کرده بود که بازی بعدی آن‌ها Divinity: Original Sin 3 نخواهد بود.

منبع : gamefa.com | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

آتاری ۲۶۰۰: معرفی پدران ۳ سبک بازی های ویدیویی - گیمفا

آتاری ۲۶۰۰: معرفی پدران ۳ سبک بازی های ویدیویی

شاید برای شما اتفاق افتاده باشد زمانی که Tennis World Tour یا Tom Raider بازی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *