معتبرترین منبع داخلی GTA 6 در مورد شایعه تاخیر بازی تا ۲۰۲۶ صحبت می‌کند - گیمفا

معتبرترین منبع داخلی GTA 6 در مورد شایعه تاخیر بازی تا ۲۰۲۶ صحبت می‌کند

جمعۀ گذشته، وبسایت کوتاکو گزارشی منتشر کرد مبنی بر این که رهبران Rockstar از سازندگان خواسته‌اند به صورت حضوری کار کنند و دلیل این امر، «عقب ماندن از برنامه‌ها» است و این احتمال وجود دارد که بازی به سال ۲۰۲۶ موکول شود. مدتی بعد، کوتاکو گزارش خود را اصلاح و اعلام کرد که قرار بوده GTA 6 در اوایل سال ۲۰۲۵ منتشر شود، اما حالا تا اواخر این سال تاخیر خورده و احتمال تاخیر تا ۲۰۲۶ هم وجود دارد. به دنبال این شایعه، سهام Take-Two بیش از ۵ درصد کاهش یافت.

احتمال تاخیر Grand Theft Auto VI تا ۲۰۲۶ وجود دارد. بازی قبلی Rockstar، یعنی Red Dead Redemption 2، قرار بود در سال ۲۰۱۷ عرضه شود، اما تا انتهای ۲۰۱۸ تاخیر خورد. توسعۀ بازی‌های ویدیویی، پروسه‌ای بهم ریخته، غیرخطی و پیچیده است و مدام با چالش‌های بزرگ در هر دو بحث تکنولوژی و هنر مواجه می‌شود. یک بازی باید به درستی عمل کند و در عین حال زیبا، سرگرم‌کننده و جذاب باشد. هزاران توسعه‌دهنده روی GTA 6 کار می‌کنند و روزانه مشغول نوشتن کدِ سیستم آب و هوا و فیزیک یا ظبط موشن بازیگرا و اصلاح باگ هستند. این شغل‌ها در هم تنیده شده و ممکن است برای یکدیگر محدودیت ایجاد کنند. به طور مثل، اگر قالب یک مرحله سر وقت ارائه نشود، شخصی دیگر از تیم توسعه نیز ممکن است آن روز نتواند کار خود را انجام دهد. یک ایراد و بی‌نظمی کوچک می‌تواند کل پروسه ساخت را مختل کند.

متاسفانه قانون جدید Rockstar مبنی بر حضور اجباری سازندگان در استودیو و کنار گذاشتن کار از راه دور، خود پیچیدگی‌هایی ایجاد کرده که می‌تواند عامل تاخیر باشد.

شرایر در مقالۀ جدید خود ذکر می‌‌کند که هیچ زمزمه‌ای پیرامون تغییرات گسترده در بازۀ عرضه نسبت به چند ماه پیش نشنیده، اما در این مقیاس هر اتفاقی ممکن است رخ دهد.

شرایر می‌گوید:

تابستان گذشته، از یک توسعه دهنده در Rockstar پرسیدم وضعیت چطور است و توسعه چگونه پیش می‌رود و او فقط در یک کلمه به من گفت: «آشفته» این هفته باری دیگر از چند توسعه دهنده پرسیدم که نظرشان در مورد شایعه‌های جدید چیست و تقریباً همگی فقط شانه خود را بالا انداختند و چیزی نگفتند. البته که توسعۀ بازی بعدی Grand Theft Auto از برنامه عقب مانده است. GTAها همیشه از برنامه‌ها عقب می‌مانند.

GTA 6 برای Xbox Series X/S و PS5 در دست ساخت قرار دارد.

منبع : gamefa.com | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

آتاری ۲۶۰۰: معرفی پدران ۳ سبک بازی های ویدیویی - گیمفا

آتاری ۲۶۰۰: معرفی پدران ۳ سبک بازی های ویدیویی

شاید برای شما اتفاق افتاده باشد زمانی که Tennis World Tour یا Tom Raider بازی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *