کریستوفر جاج (بازیگر کریتوس) علاقه‌ای به صداپیشگی کریتوس جوان ندارد

کریستوفر جاج (بازیگر کریتوس) علاقه‌ای به صداپیشگی کریتوس جوان ندارد

کریستوفر جاج (Christopher Judge)، صداپیشه شخصیت کریتوس در دو بازی اخیر سری God of War، اعلام کرده که تمایلی به صداپیشگی کریتوس جوان ندارد.

کانال تلگرام مووی پلات

Christopher Judge صداپیشه کریتوس در یک استریم با یوتیوبرهایی به نام AbdBay و Streamily، از تجربیات و احساسات خود در مورد روزهای اولیه بازی در نقش کریتوس پرده برداشت.کریستوفر جاج نمی‌خواهد صداپیشه کریتوس جوان باشد

«جاج» اظهار دارد که هرچند کریتوس نقشی است که هرگز نمی‌خواسته آن را دست کم بگیرد؛ اما او همچنین می‌خواست تاثیر خاص خود را بر روی این شخصیت بگذارد. او در این باره گفت:

من هیچ یک از صحنه‌های قبلی بازی‌های گاد آف وار را تماشا نکردم؛ زیرا ترنس سی کارسون (Terrence C. Carson)، صداپیشه سابق کریتوس، بسیار عالی است و فکر می‌کردم که تلاش برای هماهنگ کردن صدای خودم با او یا هر چیز دیگری، صرفاً جواب نخواهد داد؛ آن‌ها هم این را نمی‌خواستند. از همان ابتدا، باید شخصیت خودم را می‌ساختم.

کریستوفر جاج

«جاج» گفته بود که حتی اگر استودیوی سانتا مونیکا (Santa Monica Studio) از او می‌خواست که از الگوی صدای کارسون برای صداپیشگی کریتوس استفاده کند، او آماده مخالفت بود. جالب اینجاست که «جاج» هنگام صحبت درباره‌ی کارهای کارسون، اضافه کرد که چند وقت پیش چیزی به او پیشنهاد شد؛ اما آن را رد کرده است.

«جاج» همچنبن گفته بود:

آن‌ها از من می‌خواستند که تا حدودی با صدای آن شخصیت مطابقت داشته باشم و من گفتم «قطعا نه!»؛ من این شخصیت را دوست دارم، فقط فکر می‌کنم که این ذاتاً اشتباه است اگر سعی کنیم چیز دیگری را که کسی قبلاً آن را خلق کرده، دوباره ارائه دهیم.

منبع : figar.ir | با مووی پلات همراه باشید !


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید.

حتما ببینید

فروش بازی Elden Ring به بیش از ۲۵ میلیون نسخه رسید - گیمفا

فروش بازی Elden Ring به بیش از ۲۵ میلیون نسخه رسید

طبق اعلام رسمی استودیوی فرام‌سافتور (FromSoftware)، بازی اکشن نقش‌آفرینی Elden Ring حالا به فروش ۲۵ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *