تقریباً ۹۰ درصد از بازیکنان Hellblade 2: Senua’s Saga  روی Xbox داستان بازی را تمام نکرده‌اند

Senua’s Saga روی Xbox داستان بازی را تمام نکرده‌اند

با توجه به اینکه Hellblade 2: Senua’s Saga تنها حدود هفت ساعت طول می‌کشد، این اتفاق جای تعجب دارد.

 

“End of Tranny” اچیومنتی غیر قابل‌ اجتناب مرتبط با داستان است که در پایان فصل ششم و پایانی Hellblade 2 باز می‌شود. باز کردن آن ساده خواهد بود زیرا به هیچ تلاش اضافی به جز تمام کردن بازی نیاز ندارد، اما به طرز عجیبی، ۸۷ درصد از بازیکنان ایکس‌باکس سری ایکس/اس که Hellblade 2 را در دو هفته از زمان عرضه تجربه کرده‌اند، به نوعی هنوز این اچیومنت را ندارند. اکنون به خوبی مشخص شده که گیمرها اغلب بازی‌های خود را تمام نمی‌کنند، اما دیدن اینکه تنها ۱۳ درصد از بازیکنان تا پایان Hellblade 2 که فقط حدود هفت ساعت طول می‌کشد، پیش می‌روند، ناامیدکننده است. جالب اینجاست که اگر به سراغ استیم برویم، اوضاع کمی بهتر است، زیرا ۳۷ درصد از بازیکنان استیم موفق به باز کردن این اچیومنت شده‌اند.

کانال تلگرام مووی پلات

با بررسی عمیق‌تر آمار، می‌توانیم ببینیم که تنها ۵۲ درصد از بازیکنان Hellblade 2 ایکس باکس موفق شده‌اند از اولین باس عبور کنند و اچیومنت “The Next Sign” را باز کنند. شما پس از حدود ۳۰ دقیقه، با اولین باس Hellblade 2 روبه‌رو می‌شوید و او به سختی شکست می‌خورد، بنابراین تقریباً نیمی از بازیکنان بازی حتی به اولین چالش جدی بازی نیز نمی‌رسند.

دقیقاً مطمئن نیستیم که چرا ۸۷ درصد از بازیکنان Hellblade 2 روی ایکس باکس بازی را تا انتها ندیده‌اند، به خصوص که این یک بازی کوتاه است. بر خلاف Hellblade: Senua’s Sacrifice که مشکلات زیادی در باز کردن اچیومنت‌های مختلف داشت، به نظر می‌رسد همه اچیومنت‌ها در Hellblade 2 به درستی کار می‌کنند.

یکی از دلایل این اتفاق می‌تواند حضور این بازی روی گیم پس باشد، زیرا باعث می‌شود مشترکان کنجکاو Hellblade 2 را تقریباً به صورت رایگان امتحان کنند و شاید متوجه شوند که بازی کاملاً برایشان مناسب نیست و به سرعت همه چیز را رها کنند، در حالی که در آمار جهانی ایکس باکس ثبت شده‌اند. دلیل دیگر می‌تواند به داستان و تم‌های تاریک بازی مربوط باشد. فصل اول Hellblade 2 به شدت افسرده‌کننده است. سئونا‌ی زخمی که به سختی در ساحلی طوفانی پر از قایق‌های شکسته و اجساد حرکت می‌کند، می‌تواند به راحتی بازیکنان را در صورتی که روحیه مناسبی نداشته باشند، دلسرد کند. اوضاع در فصل‌های بعدی نیز چندان شادتر نمی‌شود.

در حالی که می‌فهمیم Hellblade 2 ممکن است مورد پسند همه نباشد، اما کمی ناراحت‌کننده است که می‌بینیم تعداد کمی از بازیکنان تا انتهای بازی پیش می‌روند. برای اکثر منتقدان، Hellblade 2 یک تجربه برجسته بود که کاملاً آن‌ها را درگیر و غرق در دنیای تاریک خود کرد.

منبع : gamefa.com | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

فروش بازی Elden Ring به بیش از ۲۵ میلیون نسخه رسید - گیمفا

فروش بازی Elden Ring به بیش از ۲۵ میلیون نسخه رسید

طبق اعلام رسمی استودیوی فرام‌سافتور (FromSoftware)، بازی اکشن نقش‌آفرینی Elden Ring حالا به فروش ۲۵ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *