آخرین جزئیات از مرگ متیو پری

آخرین جزئیات از مرگ متیو پری

کیتی ادواردز، دوست متیو پری، بازیگر سریال «فرندز»، که در ۲۸ اکتبر درگذشت، خواستار تحقیق از پزشکانی شد که این بازیگر را تحت درمان قرار می‌دادند.

کانال تلگرام مووی پلات

طبق گزارش کالبد شکافی، پری به دلیل تاثیر ماده بیهوشی که برای مبارزه با افسردگی و مشکلات اضطراب استفاده می‌کرد، درگذشت.

ادواردز گفت:

مطمئن هستم که متیو تزریق کتامین را با پزشک انجام داده، برای او استفاده از کتامین مثل بیرون رفتن به خیابان برای خرید کراک یا هرویین نبود.

وی افزود:

پری که ۵۴ ساله بود و سابقه اعتیاد به مواد مخدر داشت، بیش از یک سال از مواد مخدر پاک شده بود.

ادواردز گفت:

وقتی گزارش پزشکی قانونی منتشر شد، تعجب نکردم. از قبل می‌دانستم موضوع چیست. من آنجا نبودم، بنابراین نمی‌دانم دقیقا چه اتفاقی افتاده است، اما متیو را به عنوان یک فرد و یک دوست می‌شناسم و الگوهایی را که منجر به این شد، می‌شناسم.

او افزود:

به نظر می‌رسید که او در ۲ هفته آخر زندگی‌اش خوب نبود.

درگذشت پری باعث ایجاد وحشت در مراکز تزریق کتامین در لس‌آنجلس شده و بیماران قرار خود را لغو کرده‌اند.

طرفداران این درمان دارویی می‌گویند این درمان همچنان یک امید مطمئن و بالقوه نوآورانه برای درمان افسردگی است، اما باید در مراکز تزریق و تحت نظارت پزشک در دوز مشخص و در طول ۵۰ دقیقه تزریق شود.

پری هم که سابقه مشکلات اعتیاد داشت، درمان خود را تحت نظارت در یکی از مراکز متعدد کتامین دریافت می‌کرد، اما به نظر می‌رسد رفتار نهایی او با این دارو به وضوح بی‌پرواتر و مرگبارتر شده بود.

گفته شده پری بیش از ۱۰ برابر مقدار کتامینی که در کلینیک برای استفاده درمانی ارایه می‌شود، مصرف کرده بود و علاوه بر آن با یک ماده افیونی دیگر استفاده کرده بود و در جکوزی تنها بود.

در حالی که مرگ پری موجب گزارش‌های رسانه‌ای بسیار درباره خطرات کتامین شده، اما گزارش پزشکی قانونی نشان می‌دهد او از این دارو به تنهایی و به روش‌هایی استفاده کرده که با درمان درد و افسردگی متفاوت بود.

کانال تلگرام مووی پلات

گفته می‌شود تقریبا هرگز کسی بر اثر استفاده از کتامین در محیط‌های پزشکی نمی‌میرد مگر اینکه آن را با داروهای دیگر ترکیب کند و مقدار کتامینی که پری در زمان مرگ در سیستم بدن خود داشت، مقداری که برای بیهوش کردن یک بیمار جراحی شده کافی است، به طرز شگفت‌انگیزی بالا بود.

پزشکان می‌گویند کتامین موجود در بدن او نمی‌تواند ناشی از تزریق درمانی باشد که در عرض چند ساعت متابولیزه می‌شود و اینکه او چنین میزانی از این ماده را به دست آورده موضوع تحقیقات پلیسی است که در حال انجام است. پری همچنین بوپرنورفین مصرف می‌کرد، یک ماده افیونی که برای درمان اعتیاد استفاده می‌شود، که اثرات افسردگی آن بر سیستم عصبی مرکزی ممکن است با کتامین موجود در بدن او تضاد داشته باشد.

یک مددکار اجتماعی بالینی که اغلب به ستاره‌های هالیوود برای بهبودی مشاوره می‌دهد، مرگ پری را یک تراژدی می‌داند و می‌گوید معتادان می‌میرند زیرا به موادی نیاز دارند تا از مشکل خود دور شوند. او گفت:

در نهایت، علت دقیق مرگ مت پری مهم نیست. زندگی او به دلیل اعتیاد حاد مانند میلیون‌ها آمریکایی دیگر کوتاه شد. به نظر من، او سخت جنگید و موفقیت‌هایی داشت و با جدیت سعی کرد به دیگرانی که همین بیماری را داشتند کمک کند. مرگ او را باید به نوعی مانند مرگی دانست که پس از ده‌ها سال مبارزه با سرطان رخ می‌دهد.

منبع : magtech.ir | با مووی پلات همراه باشید !


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید.

حتما ببینید

آنالیز فروش سینماها در هفته‌ای که گذشت | نبض گیشه کماکان زیر دست «تگزاس3» و «خجالت نکش2»

آنالیز فروش سینماها در هفته‌ای که گذشت | نبض گیشه کماکان زیر دست «تگزاس3» و «خجالت نکش2»

فروش هفتگی سینماها کماکان تحت‌تاثیر دو فیلم کمدی «تگزاس3» و «خجالت‌ نکش2» قرار دارد. «تگزاس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *