آدام درایور به جنگ ستارگان بازمی‌گردد؟

آدام درایور به جنگ ستارگان بازمی‌گردد؟

آدام درایور، بازیگر محبوب نقش کایلو رن در جنگ ستارگان، خبر ناامیدکننده‌ای برای طرفداران این مجموعه در کریسمس امسال به همراه آورد: پایان داستان یکی از شرورهای دوست‌داشتنی جنگ ستارگان، همراه با پایان سه‌گانه‌ی دنباله‌ی اسکای‌واکر.

کانال تلگرام مووی پلات

درایور در آوریل ۲۰۱۴ توسط جی جی آبرامز، کارگردان فیلم، برای بازی در اولین قسمت از سه‌گانه جدید، «جنگ ستارگان: نیرو بیدار می‌شود» (۲۰۱۵) انتخاب شد. او در فیلم‌های «آخرین جدای» (۲۰۱۷) به کارگردانی ریان جانسون و «ظهور اسکای‌واکر» (۲۰۱۹) دوباره نقش خود را ایفا کرد. او همچنین استعدادهای درخشان کمدی خود را در سال‌های ۲۰۱۶ و ۲۰۲۰ در برنامه «Saturday Night Live» در قالب نقش‌آفرینی‌های «رئیس مخفی» با مضمون جنگ ستارگان به نمایش گذاشت.

در قسمت ۱۸۲ پادکست SmartLess به میزبانی جیسون بیتمن، شان هیز و ویل آرنت، درایور به‌طور رسمی اعلام کرد که با وجود ادامه تولید قسمت‌های بعدی، دیگر از شخصیت کایلو رن خبری نخواهد بود. او گفت:

جنگ ستارگان برای من بسیار فرسوده کننده‌تر بود، خودم این کار را بیشتر از چیزی که باید، فرسوده کننده کردم، چون قبلا نمی‌دانستم چطور باید با صحنه‌ای به آن بزرگی کنار بیایم.

آدام درایور همچنین در باره بازگشت به جنگ ستارگان چنین گفت:

من تا این حد به آینده فکر نمی‌کردم که نتیجه نهایی چه خواهد بود، چون نتیجه نهایی هم می‌تواند این باشد که در فیلمی بازی کنی که همه دیدند و هیچ‌کس دوستش نداشت، تو را دوست نداشتند و فیلم را هم دوست نداشتند.

لازم به ذکر است که به لطف بازی‌های ظریف او، طرفداران می‌گویند بهترین بخش رن اجرای سنجیده‌ی درایور بوده است. خوشبختانه برای او، خوش‌بینی‌اش برای دریافت کارهای متنوع پس از کایلو رن درست از آب درآمد و او در سال‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ دو بار نامزد دریافت جایزه اسکار شد.

منبع : magtech.ir | با مووی پلات همراه باشید !


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید.

حتما ببینید

درباره یک رئالیتی‌شو شکست خورده با اجرای یوسف تیموری که همچنان در حال انتشار است | «همزادمن» روی اعصاب من

درباره یک رئالیتی‌شو شکست خورده با اجرای یوسف تیموری که همچنان در حال انتشار است | «همزادمن» روی اعصاب من

رئالیتی‌شو «همزاد من» با اجرای یوسف تیموری به دلیل کیفیت پایین نه تنها موج ایجاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *