فصل دوم سریال Moon Knight

احتمال ساخت فصل دوم سریال Moon Knight و Ms Marvel و She-Hulk وجود دارد

طبق اخبار منتشر شده فصل دوم سریال Moon Knight در حال توسعه و ساخت است. این فصل بر خلاف فصل اول بیشتر از 6 قسمت خواهد داشت.

کانال تلگرام مووی پلات

طبق اخبار فیلم و سریال مووی پلات گفته می شود که استودیوی مارول اکنون قصد دارد ترکیبی از داستان‌های مستقل را ارائه دهد. مارول استودیو در حال حاضر در حال بحث در مورد فصل دوم سریال Moon Knight ، Ms Marvel و She-Hulk است.

کامالا خان اخیراً در The Marvels ظاهر شد. سریال انفرادی او همچنان پربازدیدترین سریال تلویزیونی MCU است. در همین حال مون نایت زمانی که مارک اسپکتور و استیون گرانت ظاهراً خود را از شر Khonshu خلاص کردند اما با یک مشکل بزرگ برخورد کردند و داستان به پایان رسید. اما مشخص شد که شخصیت سوم جیک لاکلی هنوز به خدای ماه خدمت می کند.

فصل دوم سریال Moon Knight

در مورد She-Hulk: Attorney at Law زمانی شایعاتی در مورد حضور جنیفر والترز در فیلم Captain America: Brave New World شنیده می شد. اما به نظر می رسد برنامه ها تغییر کرده اند. و شاید ساخت فصل دوم این سریال ایده بهتری باشد تا طرفداران اینکاراکتر بتوانند داستان های این شخصیت را به صورت اختصاصی دنبال کنند.

کوین فایگی گفت: “ما می‌خواهیم برنامه‌هایی را اجرا کنیم که به صورت یک نمایش جذاب برای طرفداران باشند. من می‌خواهم به ساخت آن‌ها حتی اپیزودیک‌تر ادامه دهم.

منبع : movie21.ir | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

ویدو

بهترین فیلم و سریال های پارک بو گوم (معرفی 8 فیلم و سریال برتر Park Bo Gum)

پارک بو گوم در فیلم و سریال های ایفای نقش کرده است که گروه‌های مختلف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *