فیلم constantine

احتمال پایین حضور تیلدا سوینتن در فیلم Constantine 2

تیلدا سوینتن بازیگر مشهور انگلیسی، در مصاحبه‌ای احتمال بازگشت خود به نقش گابریل در فیلم Constantine 2 را بسیار ضعیف ارزیابی کرد.

کانال تلگرام مووی پلات

 

وی در مصاحبه با Inverse در این رابطه می‌گوید:

من متأسفم که این را به شما می‌گویم؛ اما من هیچ‌چیزی در مورد این فیلم به جز اینکه آن‌ها در حال تولید آن هستند نمی‌دانم. البته مگر اینکه آن‌ها در لحظه‌ی آخر تصمیم بگیرند تا با من تماس بگیرند. من فکر نمی‌کنم گابریل در این فیلم حضور داشته باشد. با این حال شایعه‌ای مبنی بر ایفای نقش گابریل توسط کیانو شنیده‌ام که اگر این اتفاق رخ دهد فوق‌العاده است.

فیلم Constantine 2 تحت هدایت فرانسیس لارنس، خالق فیلم اول، در حال توسعه است. با این حال تنها بازیگری که از فیلم Constantine تا به حال بازگشتش در این دنباله تأیید شده است؛ شخص کیانو ریوز است. البته هنوز نقش وی در این فیلم مشخص نیست و طبق برخی منابع سازندگان در حال بررسی این مسئله هستند که به دلیل سن بالا و محدودیت‌های جسمی، وی نقش دیگری را به جز کنستانتین بر عهده گیرد.

همچنین طبق شایعات، پیتر استورماره نیز باری دیگر در نقش لوسیفر به فرنچایز Constantine باز می‌گردد. استورماره اولین شخصی بود که پرده از توسعه‌ی دنباله‌ی Constantine در سال ۲۰۲۰ برداشت.

فیلم Constantine 2 بخشی از Elseworlds دی‌سی خواهد بود. Elseworlds شامل پروژه‌های مختلفی است که در جهان DCU به وقوع نمی‌پیوندند.

منبع : gamefa.com | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

درباره یک رئالیتی‌شو شکست خورده با اجرای یوسف تیموری که همچنان در حال انتشار است | «همزادمن» روی اعصاب من

درباره یک رئالیتی‌شو شکست خورده با اجرای یوسف تیموری که همچنان در حال انتشار است | «همزادمن» روی اعصاب من

رئالیتی‌شو «همزاد من» با اجرای یوسف تیموری به دلیل کیفیت پایین نه تنها موج ایجاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *