اظهارات بابا پنجعلی درباره نامشخص بودن تولید فیلم و سریال جدید پایتخت| خمسه: چیزی به نام پایتخت7 فعلا وجود ندارد

اظهارات بابا پنجعلی درباره نامشخص بودن تولید فیلم و سریال جدید پایتخت| خمسه: چیزی به نام پایتخت7 فعلا وجود ندارد

علیرضا خمسه، بازیگر نقش بابا پنجعلی در سریال «پایتخت» اعلام کرده که هنوز هیچ قدمی برای تولید فیلم سینمایی و سریال «پایتخت7» برداشته نشده و معلوم نیست تولید آن چه زمانی باشد.

کانال تلگرام مووی پلات

به گزارش مووی پلات، علیرضا خمسه مهمان ویژه برنامه نوروزی شبکه دو بوده و مجری برنامه در بخشی از صحبت‌هایش از او درباره وضعیت فصل هفتم پایتخت پرسیده.

خمسه توضیح داده که برای بازی فصل جدید «پایتخت» با او تماس گرفته‌اند و او هم رضایتش را اعلام کرده. منتها بعد از آن دیگر خبری نشده و هنوز هیچ قدمی برای تولید نه فیلم و نه سریال برداشته نشده است.

این بازیگر در پاسخ به سوال مجری درباره اینکه نسخه سینمایی «پایتخت» امسال منتشر خواهد شد یا خیر گفته: «متاسفانه برای اینکه  فیلمی پخش شود در ابتدا باید تولید شود و اصلا چیزی تولید نشده است. به من زنگ زده اند و گفته‌اند می‌خواهیم سریال و سینمایی «پایتخت ۷» را تولید کنیم، اما هنوز چیزی تولید نشده است. اینکه چه زمانی این در را بگشایند مشخص نیست.

درباره اینکه اگر «پایتخت 7» تولید شود، نقش باباپنجعلی به چه صورت خواهد بود هم توضیح داده: «اگر قصه جدیدی نوشته شود باید ببینیم بابا پنجعلی روح یا فلش بکی به گذشته است یا خیر. این موارد مشخص نیست. به هر حال باید صبر کنیم. تنها چیزی که مشخص است این است که چیزی به عنوان پایتخت ۷ وجود ندارد که پخش شود. متاسفانه فیلم سینمایی پایتخت ۷ به دلایل بسیاری ساخته نشد.»

پیش از این اعلام شده بود توافق‌ها بین تلویزیون و عوامل سریال «پایتخت» به کارگردانی سیروس مقدم انجام شده و قرار است یک نسخه سینمایی از «پایتخت» برای عید نوروز تولید شود و همچنین فصل هفتم «پایتخت» در سال 1403 تولید و روی آنتن برود.

منبع : www.filmnews.ir | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

آگراندیسمان، قسمت هشتم | بررسی اجرای علیرضا عصار در برنامه «کنسرتینو» | یک جنتلمن حرفه‌ای

آگراندیسمان، قسمت هشتم | بررسی اجرای علیرضا عصار در برنامه «کنسرتینو» | یک جنتلمن حرفه‌ای

مرجان فاطمی | «کنسرتینو» یکی از متفاوت‌ترین برنامه‌هایی است که تا به حال در عرصه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *