انیمیشن جدید کله کدو نمره صفر را در راتن تومتوز دریافت کرد

انیمیشن جدید کله کدو نمره صفر را در راتن تومتوز دریافت کرد

آخرین انیمیشن بهترین استودیو انیمشین سازی به نام «دریم‌ورکس» ک انیمیشن جدید کله کدو نام دارد، با امتیاز صفر از منتقدان در وب‌سایت «راتن تومیتوز» روبرو شده است.

مگامایند، آخرین انیمیشن از استودیو انیمیشن‌سازی «دریم‌ورکس»، نظر منتقدان راتن تومیتوز را جلب نکرد و نمره صفر را دریافت کرده است. این واقعیت برای بسیاری جالب و شگفت‌آور بود؛ زیرا برای اولین بار در تاریخ این استودیو، امتیازی خیلی کمی را دریافت کرد.انیمیشن جدید کله کدو صفر امتیاز از راتن تومتوز دریافت کرد

انیمیشن سینمایی جدید مگامایند در برابر سندیکای سرنوشت که دنباله‌ انیمیشنی با همین نام در سال 2010 محسوب می‌شود، با بسیاری انتظارات همراه بود. این انیمیشن همراه با یک سریال کوتاه و هشت قسمتی به نام قوانین مگامایند در تاریخ 1 مارس در سرویس آنلاین پیکاک منتشر شد.

انیمیشن جدید کله کدو نمره صفر را در راتن تومتوز دریافت کرد

انیمیشن اصلی در سال 2010 موفق به جلب نظرات مثبت منتقدان در وب‌سایت «راتن تومیتوز» شده بود؛ اما متأسفانه این دنباله جدید با شکست مواجه شد و تا به این لحظه از بین هفت نقد منتشر شده در این وب‌سایت، امتیاز صفر درصد را کسب کرده است.

این برای اولین بار محسوب می‌شود که یک انیمیشن از استودیو «دریم‌ورکس» امتیاز صفر درصد را از سایت «راتن تومیتوز» دریافت کرده، در حالی که انیمیشن اصلی مگامایند در سال 2010 موفق به کسب امتیاز 73 درصد از منتقدان شده بود.

منبع : figar.ir | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

زمان انتشار فصل دوم سریال «The Last of Us»

زمان انتشار فصل دوم سریال «The Last of Us»

اولین تصاویر فصل دوم سریال «The Last of Us» با بازی پدرو پاسکال و بلا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *