انیمیشن سریالی Twilight ساخته خواهد شد

انیمیشن سریالی Twilight ساخته خواهد شد

کمپانی «لاینزگیت» اعلام کرده است که قصد دارد پروژه‌های قدیمی خود را احیا کند و برای شروع، می‌خواهد انیمیشن سریالی Twilight را بسازد.

کمپانی «لاینزگیت» اعلام کرده است که قصد دارد فرانچایزها و ای‌پی‌های قدیمی‌تر خود را احیا کند؛ به همین دلیل تصمیم به ساخت سریال Twilight ، به صورت انیمیشنی گرفته است.انیمیشن سریالی Twilight

«مایکل برنز» نایب رئیس لاینزگیت، در کنفرانس Morgan Stanley Media اعلام کرد که ساخت انیمیشن Twilight تایید شده است. او باور دارد که این مجموعه خیلی جذاب خواهد بود و استقبال طرفداران از آن سریال، بسیار عالی خواهد شد. در حال حاضر، جزئیات بیشتری از این سریال مشخص نیست و سازندگان آن اعلام نشده‌اند.

انیمیشن سریالی Twilight
فیلم Twilight

گزارش‌های قبلی نشان می‌دهند که «استفانی مایر»، نویسنده کتاب‌های Twilight، نیز در ساخت این سریال نقش خواهد داشت. داستان گرگ و میش شامل چهار رمان، دو کتاب راهنما، یک داستان کوتاه و پنج فیلم است که از سال 2008 تا 2011 ساخته و با فروش بالایی در باکس آفیس مواجه شدند. هنوز تاریخ پخش و شبکه سریال انیمیشنی Twilight مشخص نیست.

گفته می‌شود که «دالی» در حال همکاری با بخش تلویزیونی لاینزگیت است تا مشخص شود که این سریال چه نوع برداشتی از رمان‌های «مایر» خواهد بود. آیا این یک بازسازی بر اساس رمان‌های اصلی است یا داستان دیگری را در دنیای رمان‌های گرگ و میش دنبال خواهد کرد؟

منبع : figar.ir | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

زمان انتشار فصل دوم سریال «The Last of Us»

زمان انتشار فصل دوم سریال «The Last of Us»

اولین تصاویر فصل دوم سریال «The Last of Us» با بازی پدرو پاسکال و بلا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *