انیمیشن پسر دلفینی در قالب سریال پخش خواهد شد

انیمیشن پسر دلفینی در قالب سریال پخش خواهد شد

چندی پیش، اعلام شد که انیمیشن پسر دلفینی به کارگردانی «رضا فصاحت»، به صورت سریالی از شبکه «نمایش خانگی» به صورت رسمی پخش خواهد شد.

کانال تلگرام مووی پلات

این انیمیشن به کارگردانی «رضا فصاحت»، یکی از انیمیشن‌های مورد توجهی است که با استقبال عمومی مواجه شد و در سینماها مورد توجه بسیاری از بینندگان قرار گرفت. داستان این انیمیشن درباره پسری به نام «پسر دلفینی» است که وظیفه‌ محافظت از موجودات دریایی را بر عهده دارد. در مسیر انجام این وظیفه، او با موانع و خطراتی مواجه می‌شود که باید با هوش و حواس خود به موجودات دریایی دیگر کمک کند و از آن‌ها مراقبت کند.انیمیشن پسر دلفینی

پسر دلفینی با داستانی جذاب و پرهیجان نوشته شده توسط «مونا عبدالله‌شاهی»، از جمله انیمیشن‌های محبوب و پرطرفدار ایرانی محسوب می‌شود. همچنین، عوامل فنی و تولیدی مانند «محمد خیراندیش» و «مرتضی یاری» نیز برای ایجاد این اثر، بسیار مهم و تاثیرگذار بوده‌اند.

پسر دلفینی

انتشار انیمیشن جذاب پسر دلفینی در شبکه نمایش خانگی نیز فرصتی عالی برای دسترسی بیشتر بینندگان به این اثر جذاب است. همچنین، انتشار سریالی آن و به روز شدن قسمت‌های جدید هر هفته، امکان دنبال کردن پیوسته داستان و روند آن را برای بینندگان فراهم می‌کند و تجربه‌ دیدن انیمیشن پسر دلفینی را برای آن‌ها دلپذیرتر می‌سازد.

منبع : figar.ir | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

آگراندیسمان، قسمت هشتم | بررسی اجرای علیرضا عصار در برنامه «کنسرتینو» | یک جنتلمن حرفه‌ای

آگراندیسمان، قسمت هشتم | بررسی اجرای علیرضا عصار در برنامه «کنسرتینو» | یک جنتلمن حرفه‌ای

مرجان فاطمی | «کنسرتینو» یکی از متفاوت‌ترین برنامه‌هایی است که تا به حال در عرصه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *