بازیگران جدیدی به سریال انیمیشنی Among Us پیوستند - گیمفا

بازیگران جدیدی به سریال انیمیشنی Among Us پیوستند

سریال انیمیشنی Among Us اقتباسی از بازی ویدیویی جذابی به همین نام می‌باشد که میزبان حضور صداپیشگان جدیدی خواهد بود.

به لطف موج جدیدی که در سینما و تلویزیون به راه افتاده و کمپانی‌های هالیوود دست به تولید اقتباس‌های گوناگون از عناوین صنعت بازی‌های ویدیویی زده‌اند، شبکه CBS بیکار ننشسته و پروسه ساخت انیمیشن سریالی Among Us (امانگ آس) را آغاز کرده است؛ اقتباسی از بازی ویدیویی چند نفره و جذابی به همین نام که طی هفته‌های گذشته اسامی شناخته شده‌ای همچون اشلی جانسون، الایجا وود، ایوت نیکول براون و رندل پارک را به عنوان صداپیشه جذب کرده بود.

حال گزارش جدیدی منتشر شده که خبر از همکاری با هنرمندان مشهور دیگری را می‌دهد. هنرمندانی اعم از دن استیونز، کیمیکو گلن و لیو هیوسون که هر یک وظیفه صداپیشگی یکی از اعضای خدمه سفینه فضایی را بر عهده گرفته و انتظار می‌رود که وقایعی جذاب را پدید بیاورند.

اوون دنیس وظیفه ساخت و تهیه‌کنندگی این اقتباس غیرمنتظره از دنیای بازی‌های ویدیویی را بر عهده دارد؛ کسی که در گذشته اثر تحسین شده Infinity Train را خلق کرده و حال در همکاری با شبکه CBS روایت‌گر سفینه‌ای فضایی خواهد بود که اعضای آن وظیفه دارند تا برای بقای خود همکاری ناخواسته‌ای را آغاز کرده و موجودی بیگانه را پیدا نمایند. همکاری برای بقایی که منجر به خلق اتفاقاتی غیرقابل پیش بینی و کمدی خواهد شد.

منبع : gamefa.com | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

«کنسرتینو» با اجرای علیرضا عصار منتشر می‌شود

«کنسرتینو» با اجرای علیرضا عصار منتشر می‌شود

برنامه جدیدی با عنوان «کنسرتینو» به میزبانی علیرضا عصار خواننده موسیقی پاپ کشور، از 9 …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *