بالاخره تکلیف سریال کیانوش عیاری مشخص شد |  سرگردانی به پایان رسید ؛ «87 متر» از شبکه یک پخش می‌شود

بالاخره تکلیف سریال کیانوش عیاری مشخص شد |  سرگردانی به پایان رسید ؛ «87 متر» از شبکه یک پخش می‌شود

تکلیف پخش سریال «87 متر» کیانوش عیاری مشخص شده و قرار است به جای سپرده شدن به پلتفرم‌های شبکه خانگی در شبکه یک پخش شود. عیاری اعلام کرده که تا 10-15 روز آینده زمان پخش سریال مشخص خواهد شد. پیش‌تر سیمافیلم از احتمال واگذاری سریال به خارج از تلویزیون صحبت به میان آورده بود.

به گزارش مووی پلات، کیانوش عیاری کارگردان سینما و تلویزیون، در برنامه «استودیو هشت» رادیو از احتمال پخش سریال «87 متر» تا 15 روز آینده در شبکه یک صحبت به میان آورده گفته که هر سریالی برای تلویزیون ساخته به خاطر پول بوده است.

عیاری درباره «87 متر» گفته: « خود ما هم نسبت به این سریال سردرگم بودیم اما احتمالا ظرف ۱۰ تا ۱۵ روز آینده تکلیف مشخص و از تلویزیون پخش می‌شود. این سریال از شبکه یک روی آنتن می رود.»

سریال «87 متر» سال 1396 کلید خورد و کیانوش عیاری و همکارانش بارها در طول ساخت، به دلیل بودجه تولید آن را متوقف کردند و نهایتاً زمستان سال 1399 تصویربرداری به پایان رسید. قرار بود سال 1400 پخش شود اما بارها به تعویق افتاد. عیاری در مصاحبه‌هایی درباره اصلاحاتی که به سریال وارد شده صحبت کرد و حتی زمانی گفت که نسبت به آماده کردن سریال برای پخش دلسرد شده و نمی‌خواهد اصلاحات را انجام دهد.

سرانجام بعد از مدت‌ها سرگردانی تکلیف سریال «87 متر» مشخص شد و این سریال از تلویزیون پخش می‌شود.
حسین سلیمانی و علی دهکردی در نمایی از سریال «87 متر»

اردیبهشت سال گذشته، مهدی نقویان رئیس سیما فیلم در نشستی خبری از واگذاری حق پخش سریال «87 متر» به شبکه خانگی خبر داد اما بعد از اینکه سریال توسط چند پلتفرم مورد بازبینی قرار گرفت، شنیده شد که آنها حاضر به انتشار آن نشده‌اند. علت اصلی هم این بوده که «78 متر» سریال ستاره محوری نیست و اوج و فرود خاصی ندارد.

خلاصه پروژه انتقال این سریال به شبکه خانگی به جایی نرسید و این پیشنهاد مطرح شد که مثل «سرزمین مادری»، از تلوبیون منتشر شود. حالا هم که گویا تلویزیون تصمیم گرفته است آن را از شبکه یک پخش کند تا تکلیف این سریال بالاخره مشخص شود.

عیاری سریال «87 متر» را با حضور بازیگرانی مثل علی دهکردی، مهران رجبی، فریبا کامران، حسین سلیمانی، شهین تسلیمی، فریده سپاه‌منصور، محمد بحرانی، سعید پیردوست، دیبا زاهدی و … کارگردانی کرده و داستان آن درباره مرد میانسالی است که به همراه همسر، دو دختر و پسرش خانه‌ای را از یک فروشنده به نام فرج ناصری خریداری می‌کنند اما روز اسباب‌کشی متوجه می‌شوند که خانه به فرد دیگری فروخته شده

منبع : www.filmnews.ir | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

ساعت پخش سریال فاصله ها از شبکه آی فیلم + داستان و بازیگران

ساعت پخش سریال فاصله ها از شبکه آی فیلم + داستان و بازیگران

فاصله ها؛ سریالی با بازی دانیال حکیمی و شاهرخ استخری بود که زمان پخش در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *