باکس آفیس | فیلم Ghostbusters: Frozen Empire صدرنشین شد

باکس آفیس | فیلم Ghostbusters: Frozen Empire صدرنشین شد

در باکس آفیس این هفته، فیلم Ghostbusters: Frozen Empire موفق شد تا در صدر گیشه قرار بگیرد.

 

فیلم Ghostbusters: Frozen Empire جدیدترین اثر ساخته شده از این فرنچایز به شمار می‌رود که در اولین هفته اکرانش روی پرده سینماها توانست به فروش ۴۵٫۲ میلیون دلاری در گیشه‌های داخل آمریکا دست پیدا کند و در صدر جدول باکس آفیس قرار بگیرد.

کانال تلگرام مووی پلات

این اثر سینمایی به کارگردانی گیل کنان است که در اکران خودش روی پرده سینماهای خارج از آمریکا توانست مبلغ ۱۶٫۴ میلیون دلاری را به دست بیاورد. این اثر سینمایی با احتساب فروش داخلی و بین‌المللی، در اولین هفته فروش جهانی ۶۱٫۶ میلیون دلاری را از آن خودش کرده است.

فیلم dune 2
فیلم Dune: Part Two

در جایگاه دوم جدول باکس آفیس این هفته نیز فیلم Dune: Part Two قرار دارد که با کسب فروش ۱۷٫۶ میلیون دلاری در این هفته، توانست فروش کلی خودش در گیشه‌های داخل آمریکا را به رقم ۲۳۳٫۳ میلیون دلار افزایش بدهد. این چهارمین هفته حضور این فیلم در گیشه‌ها است.

فیلم «تل‌ماسه ۲» که اثری حماسی و علمی تخیلی به شمار می‌رود در مدت چهار هفته اکرانش روی پرده سینماهای خارج از آمریکا توانسته به فروش ۳۴۱ میلیون دلاری دست پیدا کند. با احتساب فروش داخلی و بین‌المللی، این اثر سینمایی تاکنون به فروش جهانی ۵۷۴٫۳ میلیون دلار دست پیدا کرده است.

انیمیشن kung fu panda 4
انیمیشن Kung Fu Panda 4

انیمیشن Kung Fu Panda 4 اثری تازه از کمپانی یونیورسال و دریم‌ورکس به شمار می‌رود که در سومین هفته اکرانش روی پرده سینماها توانست به فروش ۱۶٫۴ میلیون دلار دست پیدا کند و در جایگاه سوم جدول باکس آفیس قرار بگیرد. با فروش این هفته، فروش کلی داخلی این انیمیشن به رقم ۱۳۳٫۲ میلیون دلار رسیده است. این انیمیشن سینمایی تاکنون در گیشه‌های بین‌المللی توانسته مبلغ ۱۳۴٫۹ میلیون دلار را کسب کند که فروش جهانی آن را پس از سه هفته اکران به رقم ۲۶۸٫۱ میلیون دلار می‌رساند.

فیلم Immaculate اثری از کمپانی نئون به شمار می‌رود که نقش اصلی آن را سیدنی سوئینی بازی می‌کند و در اولین هفته اکرانش روی پرده سینماهای داخل آمریکا توانست به فروش ۵٫۳ میلیون دلار دست پیدا کند و در جایگاه چهارم جدول باکس آفیس قرار بگیرد.

کانال تلگرام مووی پلات

فیلم arthur the king
فیلم Arthur the King

فیلم Arthur the King که دومین هفته اکرانش را پشت سر می‌گذراند، این هفته موفق شد تا با کسب فروش ۴٫۳ میلیون دلاری در داخل آمریکا در جایگاه پنجم جدول باکس آفیس قرار بگیرد. فروش کلی داخلی این اثر پس از دو هفته اکران به رقم ۱۴٫۶ میلیون دلار رسیده است. این اثر سینمایی در فروش کلی بین‎‌المللی‌اش تنها ۷۵ هزار دلار فروش داشته است.

یکی دیگر از فیلم‌های تازه اکران شده این هفته نیز فیلم Late Night With the Devil است که به فروش ۲٫۸ میلیون دلاری در گیشه‌های داخل آمریکا دست پیدا کرده و توانسته در جایگاه ششم جدول باکس آفیس این هفته قرار بگیرد. در ادامه جدول کامل باکس آفیس قرار دارد.

جدول باکس آفیس هفته

نام فیلم فروش آخرهفته فروش جهانی (میلیون دلار)
۱ Ghostbusters: Frozen Empire ۴۵٫۲ ۶۱٫۶
۲ Dune: Part Two ۱۷٫۶ ۵۷۴٫۳
۳ Kung Fu Panda 4 ۱۶٫۸ ۲۶۸٫۱
۴ Immaculate ۵٫۳ ۵٫۳
۵ Arthur the King ۴٫۳ ۱۴٫۷
۶ Late Night With the Devil ۲٫۸ ۲٫۸
۷ Imaginary ۲٫۸ ۳۰٫۲
۸ Love Lies Bleeding ۱٫۶ ۵٫۸
۹ Cabrini ۱٫۴ ۱۶٫۴
۱۰ Bob Marley: One Love ۱ ۱۷۳٫۴

منبع : gamefa.com | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

درباره یک رئالیتی‌شو شکست خورده با اجرای یوسف تیموری که همچنان در حال انتشار است | «همزادمن» روی اعصاب من

درباره یک رئالیتی‌شو شکست خورده با اجرای یوسف تیموری که همچنان در حال انتشار است | «همزادمن» روی اعصاب من

رئالیتی‌شو «همزاد من» با اجرای یوسف تیموری به دلیل کیفیت پایین نه تنها موج ایجاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *