بعد از امیر علی نبویان، پدر خوانده 3 یک تاپ پلیر دیگر خود را هم از دست داد | بهاره افشاری : خبر حضورم در رئالیتی‌شوها را تکذیب می‌کنم

بعد از امیر علی نبویان، پدر خوانده 3 یک تاپ پلیر دیگر خود را هم از دست داد | بهاره افشاری : خبر حضورم در رئالیتی‌شوها را تکذیب می‌کنم

بهاره افشاری که از او به عنوان یکی از پلیرهای فصل سوم «پدرخوانده» نام برده می‌شد ، با انتشار یک استوری حضور خود در این رئالیتی‌شو و همچنین رئالیتی‌شو «اسکار» را تکذیب کرد و نوشت :«هیچ کدام از اخبار منتشر شده در خصوص حضورم در این رئالیتی‌شوها موثق نیستند.»

به گزارش مووی یلات، بهاره افشاری یکی از غایبان مهم فصل دوم رئالیتی‌شو «پدر خوانده» بود، بعد از حضور او در اجرای زنده پدر‌خوانده در پردیس کورش عنوان شد که افشاری یکی از حاضران قطعی فصل سوم این رئالیتی‌شو خواهد بود. نکته‌ای که البته خود او هم آن را به شکل تلویحی در گفت وگو با برنامه «رو ب رو» تایید کرد. طی روزهای گذشته  اخبار مختلفی درباره حضور قطعی این بازیگر در فصل سوم «پدر خوانده» در کانال های خبری و صفحات اینستاگرامی منتشر شد. علاوه بر این در برخی اخبار هم اعلام شد که او یکی از شرکت‌کنندگان فصل‌های آینده رئالیتی‌شو «اسکار» هم است. در پی انتشار این اخبار افشاری اقدام به انتشار یک استوری در صفحه شخصی خود کرد و خبرهای مربوط به حضورش در این رئالیتی‌شوها را تکذیب کرد.

بهاره افشاری با انتشار یک استوری حضور خود در رئالیتی‌شو پدرخوانده را تکذیب کرد.
بهاره افشاری در نمایی از فصل اول رئالیتی‌شو «پدرخوانده»

در متن این استوری آمده است :«مدت‌هاست در چندین پروژه اسم خودم را به عنوان بازیگر یا شرکت‌کننده در رئالیتی‌شوها به عنوان خبر رسمی در برخی صفحه‌ها می‌بینم. از همین تریبون که فکر می‌کنم رسمی‌ترین اخبار درباره فعالیت‌هایم می‌تواند باشد، اعلام می‌کنم هیچ کدام موثق نبوده و نیست و اگر در پروژه‌ای حضور داشته‌باشم حتما در صفحه شخصی‌ام با افتخار مطرح می‌کنم.»

با انتشار این استوری که در واقع می‌توان آن را به نوعی خداحافظی او از رئالیتی‌شو «پدر خوانده» قلمداد کرد، حالا سعید ابوطالب بعد از امیرعلی نبویان ، دومین تاپ پلیر خود را هم از دست داده است.

بهاره افشاری این روزها مشغول بازی در یک سریال شبکه نمایش خانگی است که مراحل تصویربرداری خود را پشت سر می‌گذارد.

منبع : www.filmnews.ir | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

«کنسرتینو» با اجرای علیرضا عصار منتشر می‌شود

«کنسرتینو» با اجرای علیرضا عصار منتشر می‌شود

برنامه جدیدی با عنوان «کنسرتینو» به میزبانی علیرضا عصار خواننده موسیقی پاپ کشور، از 9 …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *