به مناسبت ماه رمضان و عید نوروز پخش می‌شود | بازگشت پارسا پیروز‌فر به تلویزیون

به مناسبت ماه رمضان و عید نوروز پخش می‌شود | بازگشت پارسا پیروز‌فر به تلویزیون

پارسا پیروز‌فر که این روزها مشغول بازی در یک سریال شبکه خانگی است ، به زودی با یک سریال تاریخی به تلویزیون برمی‌گردد.

کانال تلگرام مووی پلات

به گزارش مووی یلات، شبکه آی فیلم به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و عید نوروز، پخش سریال تاریخی «در چشم باد» را در دستور کار خود قرار داده است. این سریال به کارگردانی مسعود جعفری جوزانی برای نخستین بار در سال 1388 روی آنتن شبکه یک رفت و مورد استقبال قرار گرفت.

سریال «در چشم باد» داستان خانواده‌ای است به نام «ایرانی» که سرگذشت زندگی آن‌ها از قیام میرزا کوچک خان تا فتح خرمشهر روایت می‌شود. پارسا پیروز‌فر یکی از پسرهای خانواده ایرانی است که «بیژن» نام دارد. او در دوران جوانی جذب ارتش شده و به عنوان خلبان جنگنده مشغول به کار می‌شود. بیژن به دلیل نافرمانی مجبور به فرار از کشور می‌شود. او در امریکا درس طبابت می‌خواند و بعد از پیروزی انقلاب و با آغاز جنگ برای یافتن پسرش به ایران برمی‌گردد.

شبکه آی فیلم به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و عید نوروز، پخش سریال تاریخی «در چشم باد» را در دستور کار خود قرار داده است. این سریال به کارگردانی مسعود جعفری جوزانی برای نخستین بار در سال 1388 روی آنتن شبکه یک رفت و مورد استقبال قرار گرفت.
پارسا پیروزفر همراه با محمد‌رضا هدایتی در نمایی از سریال «در چشم‌ باد»

سریال «در چشم باد» آخرین حضور تلویزیونی پارسا پیروزفر است. او بعد از پخش این سریال دیگر با تلویزیون همکاری نکرد تا مجموعه فعالیتش در این رسانه به بازی در سریال‌های «در پناه تو»، «در قلب من»، « سفر سبز» و «در چشم باد» خلاصه شود.

پیروزفر در سریال در چشم باد با بازیگرانی چون سعید نیکپور، کامبیز دیرباز، ماه چهره خلیلی، لاله اسکندری، اکبر عبدی، سعید راد و… همبازی است.

سریال «در چشم‌باد» از شنبه 26 اسفندماه پخش خود را از شبکه آی‌فیلم شروع کند. این سریال قرار است در باکس ساعت 22 روی آنتن برود و هرشب دو قسمت از آن پخش شود. در چشم باد در 50 قسمت آماده شده که با شیوه پخش آی‌فیلم در 25 قسمت روانه آنتن خواهد شد.

منبع : www.filmnews.ir | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

درباره یک رئالیتی‌شو شکست خورده با اجرای یوسف تیموری که همچنان در حال انتشار است | «همزادمن» روی اعصاب من

درباره یک رئالیتی‌شو شکست خورده با اجرای یوسف تیموری که همچنان در حال انتشار است | «همزادمن» روی اعصاب من

رئالیتی‌شو «همزاد من» با اجرای یوسف تیموری به دلیل کیفیت پایین نه تنها موج ایجاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *