تأثیر سریال Game of Thrones بر نوجوانی میسی ویلیامز - گیمفا

تأثیر سریال Game of Thrones بر نوجوانی میسی ویلیامز

ستاره‌ی مجموعه‌ی محبوب و تحسین‌شده‌ی Game of Thrones، از تأثیر شهرت بر روحیه‌ی خود در دوران نوجوانی می‌گوید.

میسی ویلیامز ستاره‌ی ۲۶ ساله‌ی سینما و تلویزیون که از سن ۱۲ سالگی وارد هنر هفتم شد و با ایفای نقش آریا استارک در سریال Game of Thrones (بازی تاج‌وتخت) به شهرت رسید. علی‌رغم اینکه به بازیگری عشق می‌ورزد؛ اما بازیگری در دوران نوجوانی برای روح و روان او کم هزینه نبوده است. وی در اینباره می‌گوید:

کانال تلگرام مووی پلات

من مدت زیادی بود که درون این نقش خودم را گم کرده بودم و وقتی که این سریال به پایان رسید و دیگر نتوانستم چیزی که خود را با آن تعریف می‌کردم را به تصویر بکشم؛ دچار رنجش عمیقی شدم. حتی الآن که به گذشته فکر می‌کنم می‌بینم که انجام این کار چه‌قدر سخت بوده است؛ با اینکه همه چیز تمام شده است.

نقش‌آفرینی در کالبد یک شخصیت بسیار زیبا و هیجان‌انگیز است؛ اما این اتفاق برای من در برهه‌ای از زمان رخ داد که شخصیت من در حال رشد بود و شکل‌گیری یک هویت خارج از بازیگری برای من دشوار بود.

پیش‌تر هم بازیگران بسیاری از ضربه‌های روحی ناشی از به شهرت رسیدن در دوران کودکی رنج برده‌اند که گاهی اوقات حتی منجر به از دست رفتن زندگی‌شان شده است.

در سال‌های جدید با ارائه‌ی حمایت‌های ویژه و سیاست‌های کاری مشخص برای بازیگران کودک و نوجوان سعی شده است که از تأثیر این حرفه بر روحیه‌ی آن‌ها کاسته شود؛ اما گویا همچنان علی‌رغم بهبود قابل توجه شرایط برای بازیگران کودک و نوجوان بسیاری از بازیگران کودک و نوجوان از آسیب‌های روحی مصون نمانده‌اند. نظر شما در اینباره چیست؟

منبع : gamefa.com | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

ویدو

بهترین فیلم و سریال های پارک بو گوم (معرفی 8 فیلم و سریال برتر Park Bo Gum)

پارک بو گوم در فیلم و سریال های ایفای نقش کرده است که گروه‌های مختلف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *