تارانتینو از کارگردانی «پیشتازان فضا» پشیمان شد!

تارانتینو از کارگردانی «پیشتازان فضا» پشیمان شد!

کوئینتین تارانتینو، کارگردان مشهور آمریکایی، از کارگردانی چهارمین فیلم از سری جدید «پیشتازان فضا» صرف‌نظر کرد. این فیلم قرار بود به نویسندگی مارک اسمیت ساخته شود و طبق گفته اسمیت، قرار بود فضایی خشن‌تر و متفاوت‌تر از آثار قبلی «پیشتازان فضا» داشته باشد.

کانال تلگرام مووی پلات

به گفته اسمیت، تارانتینو تا پای قرارداد با پارامونت پیکچرز پیش رفت، اما در نهایت به دلیل نخواستن از تبدیل شدن این فیلم به آخرین اثر کارنامه خود، از این پروژه کنار کشید.

اسمیت در مصاحبه‌ای با کولایدر گفت:

ما مدتی با هم رفت‌و‌آمد داشتیم و او قرار بود بخش‌هایی از پروژه را برعهده بگیرد، اما بعد نگران تعداد فیلم‌هایش شد. یادم می‌آید صحبت می‌کردیم و ناگهان گفت: “اگر بتوانم بپذیرم که «پیشتازان فضا» آخرین فیلم زندگی‌ام باشد، آخرین کاری که انجام می‌دهم، آیا می‌خواهم به این شکل تمامش کنم؟”

به گفته اسمیت، این تردید مانع اصلی کارگردانی این فیلم توسط تارانتینو بوده و فیلمنامه همچنان روی میز کار او باقی مانده است. اسمیت معتقد است اگرچه ساخت این فیلم بعید به نظر می‌رسد، اما می‌توانست تحول‌گر برای مجموعه «پیشتازان فضا» باشد.

او می‌گوید:

چیزی که دوست داشتم این بود که متفاوت بود، مثل کاری که ثور: رگناروک برای فیلم‌های مارول کرد. ناگهان یک حس و حال متفاوت به ارمغان آورد و باعث شد بگویم: “چه باحال! چه متفاوت!” و فکر می‌کنم «پیشتازان فضا» هم تا حدی چنین تاثیری داشت.

اگرچه امیدها برای ساخت «پیشتازان فضا» به کارگردانی تارانتینو کم است، اما به نظر می‌رسد ایده او می‌توانست مسیری تازه برای این مجموعه کهن‌سال باشد.

منبع : magtech.ir | با مووی پلات همراه باشید !


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید.

حتما ببینید

ویدو

بهترین فیلم و سریال های پارک بو گوم (معرفی 8 فیلم و سریال برتر Park Bo Gum)

پارک بو گوم در فیلم و سریال های ایفای نقش کرده است که گروه‌های مختلف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *