تاریخ اکران دنباله انیمیشن Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem مشخص شد

تاریخ اکران دنباله انیمیشن Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem مشخص شد

سال گذشته، انیمیشن سینمایی جدیدی از Teenage Mutant Ninja Turtles به انتشار رسید و حالا استودیوی سازنده به صورت رسمی تاریخ اکران انیمیشن لاکپشت های نینجا را مشخص کرد.

کانال تلگرام مووی پلات

انیمیشن جدید لاکپشت های نینجا عناصر خارق‌العاده زیادی برای ما به ارمغان آورد و یک دنیای جدید برای این فرانچایز خلق کرد که با استقبال شدید هواداران مواجه شد. پس از موفقیت این انیمیشن، پارامونت اعلام کرد که دنباله آن را خواهد ساخت و شب گذشته نیز تاریخ پخش و اکران آن را اعلام کرد.تاریخ اکران انیمیشن لاکپشت های نینجا مشخص شد

استودیو پارامونت به تازگی مجموعه‌ای از تاریخ‌های اکران آثار آینده خود را در قالب یک بیلبورد اعلام کرد که در میان آن‌ها، نام انیمیشن لاکشپت های نینجا 2 به چشم می‌خورد. طبق اعلام رسمی استودیوی پارامونت، دنباله انیمیشن Mutant Mayhem در تاریخ 9 اکتبر 2026 اکران خواهد شد.

در این انیمیشن «جف رو» به عنوان کارگردان و همچنین «سث روگن» و «ایوان گلدبرگ» به عنوان تهیه‌کننده بازخواهند گشت. هنوز هیچ خبری در مورد عنوان یا سایر بازیگران وجود ندارد؛ اما فیلم قبلی با رونمایی از شخصیت «شریدر» به پایان رسید؛ بنابراین حداقل یک شخصیت جدید را می‌شناسیم که در دنباله حور خواهد داشت.

تاریخ اکران انیمیشن لاکپشت های نینجا

شب گذشته، «رمزی نایتو»، رئیس بخش انیمیشن‌سازی پارامونت و نیکلودئون، هنگام معرفی انیمیشن جدید لاکپشت های نینجا آشوب جهش یافته گفت:

برنامه برای ساخت این فرنچایز، سال‌ها در حال برنامه‌ریزی بوده و ما خوشحالیم که به گسترش دنیای محبوب لاک‌پشت‌های نینجا جهش یافته نوجوان را ادامه دهیم.

منبع : figar.ir | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

درباره یک رئالیتی‌شو شکست خورده با اجرای یوسف تیموری که همچنان در حال انتشار است | «همزادمن» روی اعصاب من

درباره یک رئالیتی‌شو شکست خورده با اجرای یوسف تیموری که همچنان در حال انتشار است | «همزادمن» روی اعصاب من

رئالیتی‌شو «همزاد من» با اجرای یوسف تیموری به دلیل کیفیت پایین نه تنها موج ایجاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *