تیلور سوئیفت با سلنا گومز

تصاویر شام دوستانه‌ تیلور سوئیفت با سلنا گومز، سوفی ترنر و جیجی حدید در N.Y.C| مووی پلات

تیلور سوئیفت و دوستانش در حال تفریح هستند. این خواننده 33 ساله یعنی تیلور سوئیفت با سلنا گومز، سوفی ترنر، جیجی حدید، کارا دلوین و دوست جدیدش بریتنی مامز برای قرار شام در شهر نیویورک کنار یکدیگر جمع شدند.

کانال تلگرام مووی پلات

عکس هایی از تیلور سوئیفت با سلنا گومز و سایر دوستانش  گرفته شده. که آنها را در یک دورهمی دوستانه نشان می دهد. این گروه برای شام دوستانه به رستوران Bond St رفته بودند. در حالی که تیلور سوئیفت با سلنا گومز 31 ساله دست یکدگیر را گرفته بودند ، لبخند می زد. در حالی که ترنر و حدید در پشت سر آنها حرکت می کردند. حتی بعد از ظهر این رستوران ویدیویی را در استوری اینستاگرام خود بازنشر کرد. که نشان می داد این گروه محل برگزاری این شام را ترک می کنند.

طبق اخبار هالیوود مووی پلات خواننده “Blank Space” که در حال حاضر با تراویس کلس آشنا شده است. یک تاپ مشکی و دامن مینی خاکستری با چکمه های مشکی تا بالای ران و یک کیف هر دو از برند استلا مک کارتنی را به دست داشت. و جواهرات زمردی و الماس Jacquie Aiche را به تن داشت. مامز 28 ساله که همسر پاتریک ماهومس، بازیکن کانزاس سیتی چیفز است. با یک لباس آبی، شلوار گشاد، کت سفید و صندل جذاب به نظر می رسید.

تیلور سوئیفت با سلنا گومز

رابطه تیلور با کلس

رفت و آمد او با سوئیفت زمانی انجام می شود که سوئیفت با کلس 34 ساله شروع به ملاقات با یکدیگر کردند. سپس آنها به دوستان صمیمی تبدیل شدند. این زوج آخرین بار در 22 اکتبر در سوئیت مامز در استادیوم اروهد در کانزاس سیتی، میسوری در حال معاشرت با هم دیده شدند. زمانی که سوئیفت برای حمایت از کلس در حالی که چیفز چارجر لس آنجلس را شکست داد، در استادیوم حضور داشت.

در همین حال گومز با یک لباس بافت کرم رنگ، یک کمربند قهوه ای روشن و گوشواره های حلقه ای طلایی بسیار جذاب به نظر می رسید. او موهایش را صاف کرده بود و یک کیف دستی مشکی سنت لورن در دست داشت.

پشت سر این سه نفر ترنر 27 ساله با یک ژاکت آبی روشن چهارخانه که روی یک تی شرت بلوسالت، شلوار جین و صندل آبی دیده شد. و حدید 28 ساله که یک کت مشکی براق را به تن داشت. در همین حال دلوین در حالی که گروه از خیابان خارج می‌شدند. با کلاه کرکی سیاه و سفید، کت چرم مشکی و شلوار جین چرمی مشکی و آبی کمی جلوتر حرکت می کرد.

کانال تلگرام مووی پلات

تیلور سوئیفت با سلنا گومز

جدایی سوفی ترنر از جو جوناس

ترنر در چند هفته اخیر پس از جدایی از شوهرش جو جوناس در ماه سپتامبر چند بار با سوئیفت معاشرت کرده است. این زوج دو بار در یک هفته در نیویورک با هم دیده شدند. در پایان سپتامبر و دوباره پس از آن، ترنر با سوئیفت، بلیک لایولی و مامز قبل از تماشای بازی کانزاس سیتی چیفز مقابل نیو جت در اوایل ماه گذشته، شام خورد.

شام دسته جمعی سوئیفت یک روز پس از تصویری از او در حال رفتن به میخانه مینهتا در نیویورک برگزار می شود. ساعاتی پس از آن که کلس از اظهار نظر در مورد اینکه آیا در بازی روز یکشنبه کانزاس سیتی چیفز مقابل میامی دلفین در آلمان حضور خواهد داشت یا خیر، خودداری کرد.

طبق پستی در اینستاگرام از صاحب رستوران Minetta کیت مک‌نالی رستوران‌دار، سوئیفت به همراه فیبی بریجرز نوازنده از این مکان دیدن کرده و از غذاهایی از جمله کف دوور، گوش ماهی و صدف لذت برده است.

تیلور سوئیفت با سلنا گومز تیلور سوئیفت با سلنا گومز

منبع : movie21.ir | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

درباره یک رئالیتی‌شو شکست خورده با اجرای یوسف تیموری که همچنان در حال انتشار است | «همزادمن» روی اعصاب من

درباره یک رئالیتی‌شو شکست خورده با اجرای یوسف تیموری که همچنان در حال انتشار است | «همزادمن» روی اعصاب من

رئالیتی‌شو «همزاد من» با اجرای یوسف تیموری به دلیل کیفیت پایین نه تنها موج ایجاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *