توافق آل پاچینو با دوست دخترش

توافق آل پاچینو با دوست دخترش با قرارداد 30 هزار دلاری بر سر حضانت فرزند

توافق آل پاچینو با دوست دخترش نور الفلاح بر سر نفقه فرزند پسرشان به نتیجه رسید. توافق آل پاچینو با دوست دخترش اخیراً در مرورد نفقه فرزند چهار ماهه اش انجام شد. که در آن بازیگر حاضر شد ماهیانه 30000 دلار به عنوان حمایت مالی بپردازد. بخشی از درآمد ناخالص سالانه خود، 15000 دلار در سال برای کالج پسرشان. حساب پس انداز تا پایان عمر و همچنین پرداخت های دیگر.

کانال تلگرام مووی پلات

طبق اخبار سلبریتی مووی پلات قرارداد توافق آل پاچینو با دوست دخترش همچنین شامل 110,000 دلار برای جابجایی الفلاح و قبوض پزشکی پسر است که تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد. شایعاتی مبنی بر جدایی این زوج منجر به تشکیل پرونده حضانت فرزندشان در شهریور توسط الفلاح شد.

توافق آل پاچینو با دوست دخترش

اجتناب از یک روند قانونی طولانی و پرهزینه

پاچینو قبلاً در سال 2003 با شریک سابق بورلی دی آنجلو، نبرد تلخ حضانت فرزند را پشت سر گذاشته است و این بازیگر ممکن است فقط سعی کند از ادامه روند طاقت فرسا اجتناب کند.

والزر یکی از شرکای موسس Walzer Melcher، گفت: “وقتی بزرگتر می شوید، زندگی شما بسیار ارزشمندتر است.” شما فقط سال‌های زیادی فرصت دارید و نمی‌خواهید در دادگاه با وکلایی که با کسی دعوا می‌کنند سپری شود.»

اگر بازیگر «صورت زخمی» اکنون به توافق نمی رسید. راه جایگزین برای پاچینو می توانست یک نبرد حقوقی طولانی و پرهزینه باشد که در آن الفلاح «اهرم فشار این را دارد که بگوید: «من شما را برای مدت طولانی در دادگاه سرگردان می کنم. »

برد پیت و آنجلینا جولی نمونه بارز دیگری از زوجی هستند که به دلیل عدم حل و فصل اختلافات به سرعت تحت یک نبرد حقوقی طولانی مدت قرار گرفتند. جولی در سال 2016 درخواست طلاق داد. اما این زوج برای مدت پنج سال بر سر حضانت با هم جنگیدند. به گفته والزر دعوا بر سر نفقه کودک با یک جلسه رسیدگی موقت به حمایت و حضانت شروع می شود که به تنهایی می تواند نیم میلیون دلار هزینه داشته باشد و 3 تا 6 ماه دعوی قضایی طول بکشد.

کانال تلگرام مووی پلات

پس از آن ممکن است یک محاکمه در مورد موضوع حمایت و حضانت انجام شود که می تواند نیم میلیون دلار یا بیشتر باشد. در طول آن محاکمه شاهدان و حساب‌های بانکی بررسی می شوند. و سوابق مالی بازرسی می‌شد. چیزی که شاید پاچینو نمی‌خواهد در دادگاه به نمایش بگذارد.

توافق آل پاچینو با دوست دخترش

یک “سازش خوب”

اسناد دادگاه نشان می دهد که این دو حضانت مشترک پسرشان را به عهده خواهند داشت. اما حضانت جسمی اولیه الفلاح خواهد بود. علاوه بر این، این قرارداد از یک وصیت نامه یا طرح ملکی مهم تر است. والزر گفت که پاچینو همیشه می تواند آن را تغییر دهد، در حالی که توافق نامه حمایت از کودک برای هر دو الزام آور است.

از طرفی الفلاح این جوان 29 ساله نیز ممکن است به دنبال امنیت برای خود و فرزندش باشد. والزر گفت: «مامان احتمالاً نگران است. او یک پیرمرد است. ممکن است از زوال عقل رنج ببرد. و ممکن است بمیرد. او به امنیت نیاز دارد و چه کسی می داند که آینده رابطه آنها چه می شود.”

در مورد شرایط توافقنامه حمایت از کودک، والزر گفت 30000 دلار در ماه یک “مصالحه خوب” است و چیزی است که او به عنوان وکیل طلاق به دنبال آن بود. والزر گفت که تسویه نفقه کودک بدون دعوای قانونی در حالی که سخنگوی این بازیگر به رسانه ها می گوید که این دو هنوز با هم هستند نیز یک استراتژی روابط عمومی خوب و مشترک است. راهبردی که در آینده نیز مراقب کودک است.

والزر گفت: «برای بچه خوب است که برگردد و ببیند والدینشان در مورد یکدیگر چه گفته اند. بهتر است اگر مردم در حال جدایی هستند. یک سازش خوب را انجام دهند.»

منبع : movie21.ir | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

درباره یک رئالیتی‌شو شکست خورده با اجرای یوسف تیموری که همچنان در حال انتشار است | «همزادمن» روی اعصاب من

درباره یک رئالیتی‌شو شکست خورده با اجرای یوسف تیموری که همچنان در حال انتشار است | «همزادمن» روی اعصاب من

رئالیتی‌شو «همزاد من» با اجرای یوسف تیموری به دلیل کیفیت پایین نه تنها موج ایجاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *