تولید پیش درآمد سریال The Terminal List با حضور کریس پرت

تولید پیش درآمد سریال The Terminal List با حضور کریس پرت

کمپانی آمازون درصدد ساخت پیش درآمد The Terminal List به نام Dark Wolf می‌باشد که از بازیگران سریال اصلی بهره خواهد گرفت.

کانال تلگرام مووی پلات

یکی از مجموعه تلویزیونی‌های جذاب و پرمخاطب سال‌های اخیر آمازون پرایم، ساخته دیوید دی‌جیلیو تحت عنوان The Terminal List (ترمینال لیست) می‌باشد که در ژانر اکشن و درام با نقش آفرینی بازیگرانی نظیر کریس پرت، تیلور کیج و کنستانس وو با استقبال خوبی از سوی مخاطبین روبرو شد و وقایعی جذاب را در برابر دیدگان آن‌ها به تصویر کشیده است.

در حالی که طرفداران این مجموعه خواستار تولید فصل دومی برای آن بوده‌اند اما کمپانی آمازون رویه متفاوتی را در پیش گرفته است. بنا به اعلام آن‌ها با پیش درآمدی تحت عنوان The Terminal List: Dark Wolf (ترمینال لیست: گرگ سیاه) طرف خواهیم بود که گذشته شخصیت‌های جیمز ریس و بن ادواردز، تکاوران نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا را مورد کنکاش قرار می‌دهد.

با توجه به حضور شخصیت‌های نام برده، کمپانی آمازون تایید کرده که کریس پرت و تیلور کیج برای ایفای مجدد نقش‌هایشان در مقابل دوربین حاضر خواهند شد. با این حال هیچ اطلاعات دیگری از این پیش درآمد منتشر نشده و مشخص نیست که فاصله زمانی بین ۲ سریال به چه اندازه خواهد بود.

باید صبر کرد و دید که آمازون چه برنامه‌هایی برای سریال The Terminal List: Dark Wolf خواهد داشت. پیش درآمدی که فعلاً از هیچ تاریخ پخشی بهره نبرده است.

منبع : gamefa.com | با مووی پلات همراه باشید !


حتما ببینید

درباره یک رئالیتی‌شو شکست خورده با اجرای یوسف تیموری که همچنان در حال انتشار است | «همزادمن» روی اعصاب من

درباره یک رئالیتی‌شو شکست خورده با اجرای یوسف تیموری که همچنان در حال انتشار است | «همزادمن» روی اعصاب من

رئالیتی‌شو «همزاد من» با اجرای یوسف تیموری به دلیل کیفیت پایین نه تنها موج ایجاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *