تیم برتون ایده‌ای متفاوت برای فیلم Catwoman با بازی میشل فایفر داشت

تیم برتون ایده‌ای متفاوت برای فیلم Catwoman با بازی میشل فایفر داشت

به تازگی آشکار شده که تیم برتون ایده بسیار متفاوتی برای فیلم Catwoman با بازی میشل فایفر در نقش اصلی داشته است.

کانال تلگرام مووی پلات

 

به دنبال موفقیت فیلم Batman Returns ساخته تیم برتون بسیاری از طرفداران خواهان ساخت نسخه‌ای فرعی حول محور شخصیت کت‌وومن با بازی میشل فایفر بودند اما این نسخه فرعی هیچ گاه رنگ پرده سینماها را به خودش ندید. در حقیقت، به دنبال موفقیت فیلم اصلی کمپانی برادران وارنر توسعه این نسخه فرعی را شروع کرد اما این توسعه هیچ گاه به ثمر ننشست.

حالا آشکار شده که تیم برتون ایده‌های جالب و مهیجی را برای فیلم «کت‌وومن» داشته است. نویسنده فیلم‌نامه فیلم Batman Returns محصول سال ۱۹۹۲ یعنی دنیل واترز نیز اخیرا برخی از ایده‌های پشت صحنه توسعه این نسخه فرعی را آشکار کرده است.

تیم برتون ایده‌ای متفاوت برای فیلم Catwoman با بازی میشل فایفر داشت
فیلم Batman Returns

تیم واترز در مصاحبه تازه خودش از ساخت فیلم «بتمن باز می‌گردد» صحبت کرده و فرآیند توسعه فیلم «کت‌وومن» را عجیب توصیف کرده است. هر دوی آن‎‌ها یعنی دنیل واترز و تیم برتون ایده‌های متفاوتی را برای این اثر سینمایی داشتند. تیم واترز آشکار کرده که تیم برتون می‌خواسته فیلمی سیاه و سفید با بودجه ۱۸ میلیون دلاری همانند فیلم Cat People بسازد که در آن، سلینا کایل در شهری کوچک زندگی می‌کند.

اما دنیل واترز چیز دیگری را در ذهن داشته است و می‌خواسته در این فیلم برداشتی طنز از ژانر ابرقهرمانی ارائه کند. دنیل واترز گفته:

می‌خواستم یک فیلم بتمن بسازم که استعاره آن درباره بتمن باشد. بنابراین تصمیم گرفتم تا این شخصیت را در شهری متفاوت جای بدهم، شهری که توسط سه ابرقهرمان احمق اداره می‌شود. این فیلم همانند سریال The Boys بود، البته قبل از اینکه این سریال وجود داشته باشد. اما تیم برتون از خواندن فیلم‌نامه من خسته شد.

منبع : gamefa.com | با مووی پلات همراه باشید !


حتما ببینید

فاطمه معتمدآریا رئیس هیئت داوران فستیوال «آمیکورتی ایتالیا» شد

فاطمه معتمدآریا رئیس هیئت داوران فستیوال «آمیکورتی ایتالیا» شد

ششمین دوره فستیوال آمیکورتی ایتالیا با حضور پررنگ هنرمندان ایرانی از ۲۵ تا ۳۰ ژوئن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *