جیمز وان اقتباس سینمایی Call of Cthulhu را خواهد ساخت

جیمز وان اقتباس سینمایی Call of Cthulhu را خواهد ساخت

بعد از پایان کار «جیمز وان» با دنیای سینمایی دی‌سی، او به ژانر مورد علاقه خود یعنی وحشت بازگشته و قصد دارد اقتباس سینمایی Call of Cthulhu را بسازد.

کانال تلگرام مووی پلات

بدون شک، «جیمز وان» را می‌توان به عنوان یکی از تأثیرگذارترین اشخاص در ژانر وحشت سینمای مدرن توصیف کرد. او نقش کلیدی در تولید برخی از معروف‌ترین فرنچایزهای فعلی این ژانر داشته است. «جیمز وان» که کارگردان، نویسنده و تهیه‌کننده آثاری مانند آنابل و احضار به‌شمار می‌رود، در سال‌های اخیر به ساخت پروژه‌های مرتبط با دنیای سینمایی دی‌سی مشغول بود. آخرین اثر او با عنوان آکوامن: آخرین پادشاهی (Aquaman and the Lost Kingdom)، با دریافت نقدها و امتیازات ناامیدکننده، این فرنچایز پرفراز و نشیب 10 ساله را به پایان رساند.جیمز وان اقتباس سینمایی Call of Cthulhu را خواهد ساخت

«جیمز وان» در طول این سال‌ها، به تولید یک پروژه رویایی خود اشاره کرده بود؛ اما همواره از فاش کردن جزئیات آن خودداری می‌کرد. طبق گزارش‌های اخیر از نشریه ددلاین، فاش شده که این پروژه رویایی اقتباسی از کتاب Call of Cthulhu اثر هاوارد لاوکرافت خواهد بود.

طبق این گزارش، «جیمز وان» در حال حاضر در حال ساخت چندین پروژه است و در یکی از آن‌ها با «سم ریمی» همکاری خواهد داشت. وی برنامه‌ریزی کرده که به طور کلی سه فیلم را برای آینده تولید کند و در این گزارش به عناوین Mass Extinctio”،”GMO و The Call of Cthulhu اشاره شده است.

اقتباس سینمایی Call of Cthulhu

پیش از این، او اعلام کرده بود که در حال کار بر یک پروژه بدون عنوان است و حالا مشخص شده که همزمان با عرضه Aquaman and the Lost Kingdom این پروژه نیز در دست ساخت قرار داشت. کتاب اظهار کثلهو داستان مردی به نام «فرانسیس ترستون» را روایت می‌کند که برای کشف و پیدا کردن فرقه‌ای که خدایی باستانی را می‌پرستند، به ماجراجویی خطرناک و دیوانه‌واری می‌پردازد و در نهایت با اتفاقات غیرمنتظره و هیولاهایی ترسناک روبرو می‌شود.

منبع : figar.ir | با مووی پلات همراه باشید !


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید.

حتما ببینید

آگراندیسمان، قسمت هشتم | بررسی اجرای علیرضا عصار در برنامه «کنسرتینو» | یک جنتلمن حرفه‌ای

آگراندیسمان، قسمت هشتم | بررسی اجرای علیرضا عصار در برنامه «کنسرتینو» | یک جنتلمن حرفه‌ای

مرجان فاطمی | «کنسرتینو» یکی از متفاوت‌ترین برنامه‌هایی است که تا به حال در عرصه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *