جیمز گان جزئیات بیشتری از فیلم‌های برند Elseworlds دی‌سی آشکار کرد

جیمز گان جزئیات بیشتری از فیلم‌های برند Elseworlds دی‌سی آشکار کرد

جیمز گان در مصاحبه تازه خودش توضیحات بیشتری را از فیلم‌های برند Elseworlds دی‌سی بیان کرده است.

جیمز گان و پیتر سفران مدتی است که سکان هدایت استودیو دی‌سی را در دست گرفتند و به دنبال آن هستند تا دنیای سینمایی جدیدی را شکل بدهند که با فیلم Superman: Legacy در سال ۲۰۲۵ میلادی به صورت رسمی شروع خواهد شد.

کانال تلگرام مووی پلات

این در حالی است که اکنون برخی از پروژه‌ها وجود دارند که جایی در دنیای سینمایی جدید دی‌سی ندارند و به صورت جداگانه از این دنیای سینمایی روایت می‌شوند که فیلم‎‌های بتمن ساخته مت ریوز و فیلم‌های جوکر ساخته تاد فیلیپس را شامل می‌شود.

باور بر این بود که این فیلم‌های جدا از دنیای سینمایی دی‌سی قرار است زیر مجموعه برند Elseworlds دی‌سی باشند اما به نظر می‌رسد که جیمز گان این موضوع را رد کرده است. جیمز گان در پاسخی به یکی از طرفداران بیان کرده که فیلم‌های برند Elseworlds قرار است از سال ۲۰۲۵ به بعد مشخص شوند.

این به معنای آن است که فیلم Joker 2 و احتمالا فیلم Batman جزوی از برند Elseworlds دی‌سی نیستند و فقط فیلم‌های جداگانه‌ای به شمار می‌روند که زیرمجموعه برند خاصی قرار ندارند.

به نظر می‌رسد که جیمز گان در حال حاضر سخت تلاش می‌کند تا برنامه‌ای منسجم و یکپارچه را برای دنیای سینمایی دی‌سی ایجاد کند و این برنامه نیز تا زمان اکران فیلم «سوپرمن: میراث» در سال ۲۰۲۵ میلادی مشخص نخواهد شد و طرفداران باید تا آن زمان صبر کنند.

منبع : gamefa.com | با مووی پلات همراه باشید !


حتما ببینید

آگراندیسمان، قسمت هشتم | بررسی اجرای علیرضا عصار در برنامه «کنسرتینو» | یک جنتلمن حرفه‌ای

آگراندیسمان، قسمت هشتم | بررسی اجرای علیرضا عصار در برنامه «کنسرتینو» | یک جنتلمن حرفه‌ای

مرجان فاطمی | «کنسرتینو» یکی از متفاوت‌ترین برنامه‌هایی است که تا به حال در عرصه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *