جیمی فاکس به آزار جنسی

جیمی فاکس به آزار جنسی در نیویورک متهم شد

بر اساس اسناد دادگاه جیمی فاکس به آزار جنسی متهم شد. گفته می شود که جیمی به یک زن در رستورانی در شهر نیویورک آزار جنسی وارد کرده است. شکایت این زن که روز چهارشنبه در دادگاه عالی نیویورک ثبت شد. ادعا می کند که این حادثه در اوت 2015 در Catch NYC رخ داده است.

کانال تلگرام مووی پلات

طبق اخبار هالیوود مووی پلات قربانی ادعایی که جین دو نامیده می‌شود. ادعا می‌کند که وارد مؤسسه‌ای شده است که در آنجا مارک بیرنبام بنیانگذار گروه مهمان‌پذیری Catch را دیده است. که با فاکس 55 ساله که نام واقعی او اریک مارلون بیشاپ است. در یک میز دورتر مشغول نوشیدن بودند.

دو ادعا کرد که تقریباً در ساعت 1:00 صبح او و یکی از دوستانش به میز فاکس نزدیک شدند. تا از برنده جایزه اسکار عکس بگیرند. او ادعا کرد که جیمی پاسخ داد: “حتما عزیزم، هر چیزی میخواهی انجام می دهم” و اقدام به گرفتن “چندین عکس” کرد. در شکایت، این زن ادعا کرد که فاکس “به نظر مست است.”

سپس این زن ادعا می کند که جیمی به او گفته است: “وای، تو بدن فوق العاده ای داری”، “تو خیلی بوی خوبی می دهی” و “شبیه نیکی هستی.” وقتی از او پرسید: «نیکی کیست؟»، فاکس پاسخ داد: «گابریل یونیون». او ادعا کرد که او سپس بازوی او را گرفت و او را به قسمت پشت بام برد.

جیمی فاکس به آزار جنسی

پرونده شکایت

در پرونده دادگاه ادعا شده بود جیمی فاکس به آزار جنسی شده است و که هنگامی که جین دو و فاکس در یک منطقه خلوت در پشت بام بودند “جیمی هر دو دست خود را روی کمر او گذاشت.”

جین گفت که سعی کرد از او دور شود و متوجه یک نگهبان امنیتی شد که “در فاصله ای دورتر از ما بود که اتفاقات را دید. اما دورتر رفت.” این زن اضافه کرد که در همین زمان دوستش به بیرون آمد و با دیدن او و فاکس ایستاد و به سمت نگهبان رفت.

کانال تلگرام مووی پلات

دو گفت که به دلیل اعمال جیمی او «مصدوم [و] مریض، لنگ و ناتوان شد. [و] تحت درمان و مشاوره پزشکی قرار گرفت.»

دو افزود که «نمی‌توانست فعالیت‌های معمول و منظم خود را دنبال کند. متحمل درد و رنج شدید شده است. همچنان متحمل چنین رنج‌هایی می‌شود و برای همیشه تحت تأثیر صدمات و ناراحتی‌های عاطفی قرار می‌گیرد. که در نتیجه آزار و اذیت جنسی و ضرب و شتم رخ داده است.»

جیمی فاکس به آزار جنسی

دریافت خسارت

در این اسناد از فاکس به عنوان “یک سلبریتی مشهور [که] مرتکب اعمال شنیع شده است” یاد شده است. دو گفت که او “متحمل صدمات جسمی و عاطفی، اضطراب، پریشانی، خجالت و آسیب های اقتصادی شده است و ادامه می دهد.”

او از جیمی فاکس به آزار جنسی شکایت کرده است. و به دنبال خسارت ناشی از درد و رنج، ضرر اقتصادی و همچنین خسارات جزایی به میزانی است که فراتر از صلاحیت دادگاه‌های بدوی است. چهارشنبه آخرین روز برای تشکیل پرونده بر اساس قانون بازماندگان بزرگسالان نیویورک است.

دادگاه نیویورک به قربانیان تجاوز جنسی که در زمان آزار و اذیتشان 18 سال یا بزرگتر بوده اند. اجازه می دهد تا یک سال بازنگری به گذشته داشته باشند تا علیه آزارگر خود و در صورت لزوم، موسسه ای که آنها را پناه داده است، شکایت کنند. مدتها پیش این جنایت اتفاق افتاد.

روز چهارشنبه تنها چند روز بعد هارو پیر رئیس سابق Combs’ Bad Boy Records نیز توسط دستیار سابق به آزار و اذیت جنسی و تجاوز جنسی متهم شد. این پرونده ادعا می‌کند که پیر در سال‌های 2016 و 2017 در “موقعیت‌های متعدد در شهر نیویورک و سایر نقاط در سراسر کشور” به شاکی تجاوز کرده است.

منبع : movie21.ir | با مووی پلات همراه باشید !


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید.

حتما ببینید

فاطمه معتمدآریا رئیس هیئت داوران فستیوال «آمیکورتی ایتالیا» شد

فاطمه معتمدآریا رئیس هیئت داوران فستیوال «آمیکورتی ایتالیا» شد

ششمین دوره فستیوال آمیکورتی ایتالیا با حضور پررنگ هنرمندان ایرانی از ۲۵ تا ۳۰ ژوئن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *