حضور ستارگان هالیوود با نشان «آتش بس غزه» در اسکار

حضور ستارگان هالیوود با نشان «آتش بس غزه» در اسکار

به گزارش مووی پلات، همزمان با اعتراضات گسترده حامیان فلسطین، ستاره‌های متعدد با نشان «آتش بس غزه» در نود و ششمین مراسم اسکار حاضر شدند.

کانال تلگرام مووی پلات

براساس گزارش نشریه انگلیسی گاردین، بیلی آیلیش و رامی یوسف با به سینه زدن نشان‌های هنرمندان Artists۴Ceasefireدر مراسم فرش قرمز اسکار حاضر شدند.

افراد مشهوری همچون بیلی آیلیش، آوا دوورنی، مارک رافلو، رامی یوسف و افراد بیشمار دیگری با به سینه زدن نماد «آتش بس برای غزه» در مراسم فرش قرمز اسکار حضور پیدا کردند.

یوسف در مصاحبه‌ای گفت: ما خواستار آتش بس دائمی و فوری در غزه هستیم. ما همچنین خواستار امنیت، عدالت و صلح برای فلسطینی‌ها هستیم. تنها خواست ما از این اقدام این است که بگوییم « از کشتار کودکان دست بکشید»، اقدامات بسیاری باید اتخاذ شوند و تنها راه برای گفتمان، زمانی است که بمباران‌های اسرائیل متوقف شوند.

حضور ستارگان هالیوود با نشان «آتش بس غزه» در اسکار

در نامه ای به جو بایدن، افراد بسیاری همچون مارک رافلو، کریستین استوآورت، جنیفر لوپز، آوا دوورنی، بیلی آیشلی، رامی یوسف، یووجین لی یانگ و افراد متعدد دیگری نوشتند: «ورای درد و غم ما برای عزیزان همگان در سراسر دنیا، ما با اراده‌ای استوار از انسانیت مشترک‌مان دفاع خواهیم کرد. ما در کنار آزادی، عدالت، شرافت و صلح برای همه مردم دنیا و توقف فوری کشتار و قتل عام ایستاده‌ایم.»

اما پیش از شروع مراسم فرش قرمز، معترضان حامی فلسطین با بستن خیابان‌های نزدیک محل برگزاری مراسم، خواستار آتش بس و آزادی فلسطین شدند.

نیویورک تایمز نیز در گزارشی نوشت: صدها معترض حامی فلسطین با اعتراضات خود مانع حضور به موقع ستارگان در مراسم فرش قرمز شدند.

۲۲۰۵۷

منبع : www.khabaronline.ir | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

درباره یک رئالیتی‌شو شکست خورده با اجرای یوسف تیموری که همچنان در حال انتشار است | «همزادمن» روی اعصاب من

درباره یک رئالیتی‌شو شکست خورده با اجرای یوسف تیموری که همچنان در حال انتشار است | «همزادمن» روی اعصاب من

رئالیتی‌شو «همزاد من» با اجرای یوسف تیموری به دلیل کیفیت پایین نه تنها موج ایجاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *