درباره اتفاقاتی که موجب شد تا کمال تبریزی مجبور به تغییر بازیگران در فصل سوم «سرزمین مادری» شود | تعویض شهاب با آرش مجیدی برای نقش «رهی»

درباره اتفاقاتی که موجب شد تا کمال تبریزی مجبور به تغییر بازیگران در فصل سوم «سرزمین مادری» شود | تعویض شهاب با آرش مجیدی برای نقش «رهی»

با آغاز فصل سوم سریال «سرزمین مادری» به کارگردانی کمال تبریزی شاهد تغییر و تحولاتی در ترکیب بازیگران این سریال خواهیم بود که مهمترین آن جایگزینی آرش مجیدی به جای شهاب حسینی برای ایفای نقش «رهی» و کوروش سلیمانی به جای محمد رضا فروتن برای نقش «سید حشمت» است.

کانال تلگرام مووی پلات

به گزارش فیلم‌نیوز، فصل دوم سریال سرزمین مادری به زودی و با انتشار قسمت بیستم به پایان می‌رسد در حال حاضر 17 قسمت از این فصل پخش شده و سه قسمت دیگر تا آغاز فصل سوم باقی مانده است.

با شروع فصل سوم ، زمان وقوع اتفاقات سریال به سال‌های 56 و 57 می‌رسد ، با توجه به بالا رفتن سن کاراکترها شاهد تغییر و تحولاتی در ترکیب بازیگران خواهیم بود که از آن جمله می‌توان به جایگزینی آرش مجیدی به جای شهاب حسینی اشاره کرد که در این مقطع از سریال نقش دوران میانسالی «رهی» را بازی می‌کند.

در فصل سوم سریال سرزمین مادری به کارگردانی کمال تبریزی شاهد تغییر و تحولاتی در ترکیب بازیگران سریال خواهیم بود.
آرش مجیدی در نقش «رهی» در نمایی از فصل سوم «سرزمین مادری»

البته قرار بود که بازیگران فصل دو از جمله شهاب حسینی و محمد رضا فروتن نقش دوران میانسالی کاراکترهایشان را بازی کنند، اما حواشی توقیف این سریال موجب شد تا کمال تبریزی مجبور به انجام این تغییراتی در ترکیب بازیگرانش شود.

زمانی‌که فصل اول سریال در سال 1392 روی آنتن رفت گروه تولید سریال «سرزمین مادری» در حال ضبط قسمت‌های باقی مانده فصل دوم بودند، توقیف این سریال موجب شد تا تولید فصل دوم هم مدتی متوقف شود. بعد از چند ماه توقف روند تولید از سر گرفته شد و سکانس‌های باقی مانده جلوی دوربین رفت.

با پایان تصویربرداری فصل دوم ، پیش بینی می‌شد که مشکلات پخش سریال مرتفع شود، اما این اتفاق نیفتاد و متعاقبا تولید فصل سوم هم متوقف شد. بعد از گذشت چند ماه مدیریت تلویزیون دستخوش تغییر و تحولاتی شد. محمد سرافراز به جای عزت الله ضرغامی ریاست سازمان صدا وسیما را عهده دار شد و اصغر پور محمدی هم به جای علی دارابی معاون سیما شد.

کانال تلگرام مووی پلات

با روی کار آمدن مدیران جدید، قرار شد تا مشکلات سریال سرزمین مادری که در آن سال‌ها «سرزمین کهن» نام داشت مرتفع شد، با شروع رایزنی‌ها ، به تهیه کننده و کارگردان هم اعلام شد که مقدمات تولید فصل سوم را آغاز کنند. اما از آنجاییکه اکثر بازیگران با پروژه‌های دیگر قرارداد بسته بودند، امکان دوباره جمع کردن آن‌ها مهیا نبود، از همین رو کمال تبریزی مجبور به تغییر ترکیب بازیگرانش شد.

 در فصل سوم سرزمین مادری آرش مجیدی به جای شهاب حسینی عهده دار نقش رهی می‌شود و کوروش سلیمانی هم نقش میانسالی سید حشمت را به جای محمد رضا فروتن برعهده می‌گیرد. سعید راد، گلچهره سجادیه، بابک حمیدیان، مهران رجبی، حسین مهری، مجید سعیدی، حسین عابدینی و لیلا برخورداری بازیگرانی هستند در فصل پایانی به جمع بازیگران سرزمین مادری اضافه می‌شوند.

سریال سرزمین مادری چهارشنبه‌ها از طریق پلتفرم «تلوبیون» منتشر می‌شود و پنج‌شنبه‌ها و جمعه‌ها نیز روی آنتن شبکه سه می‌رود.

منبع : www.filmnews.ir | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

ویدو

بهترین فیلم و سریال های پارک بو گوم (معرفی 8 فیلم و سریال برتر Park Bo Gum)

پارک بو گوم در فیلم و سریال های ایفای نقش کرده است که گروه‌های مختلف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *