دونالد گلاور یک انیمه خواهد ساخت

دونالد گلاور یک انیمه خواهد ساخت

به تازگی خبری رسمی منتشر شد که اتفاقاتی را در پی داشت و در آن عنوان می‌‌کند که در آینده، « دونالد گلاور » یک انیمه خواهد ساخت.

«دونالد گلاور» هنرمند مشهور و پرمشغله آمریکایی، به همراه «زک فاکس» کمدین قصد دارند تا انیمه‌ای جدید بسازند. این موضوع نشان دهنده فهم واقعیت دنیای انیمه توسط «هالیوود» بوده و باعث ورود شرکت‌های مختلف به این صنعت شده است.ساخت یک انیمه توسط دونالد گلاور

همکاری «دونالد گلاور» و «زک فاکس» به تازگی در یک مصاحبه تایید شده است؛ اما این انیمه هنوز به مرحله آغاز نرسیده و باید دید که چه می‌شود. از آنجایی که هر دو هنرمند شهرت بسیاری خاص دارند، انتظار می‌رود که این انیمه جدید به شکل کمدی محوری ساخته شود. همچنین، با ورود دیگر ستارگان هالیوود مانند «مایکل بی جردن» به این صنعت، محدودیتی ندارد.

دونالد گلاور

«دونالد گلاور» در کنار این پروژه انیمه‌ای، در ساخت آلبوم موسیقی خود و ایفای نقش در سریال‌ها و فیلم‌های دیگر مشغول است. او همچنین در فیلم بیوگرافی 21 سویج نیز حضور دارد. باید ببینیم تا انیمه‌ای که قرار است توسط او ساخته شود، به چه صورت خواهد بود و چگونه نظر مخاطبان و منتقدان را به خود جلب می‌کند.

منبع : figar.ir | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

زمان انتشار فصل دوم سریال «The Last of Us»

زمان انتشار فصل دوم سریال «The Last of Us»

اولین تصاویر فصل دوم سریال «The Last of Us» با بازی پدرو پاسکال و بلا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *