دانی ین

دیوید لیچ خبر از توسعه فیلم Kung Fu با حضور دانی ین داد

دیوید لیچ در حال توسعه اثر سینمایی جدیدی به نام Kung Fu با بازی دانی ین در نقش اصلی است.

کانال تلگرام مووی پلات

دیوید لیچ در سال‌های اخیر به یکی از برجسته‌ترین نام‌ها در دنیای اکشن سینما تبدیل شده است. او پس از آثار موفق و تحسین شده‌ای همچون فیلم John Wick، فیلم Deadpool 2 و فیلم Bullet Train سکان کارگردانی اثری تازه به نام فیلم The Fall Guy را برعهده دارد که نقش اصلی آن را رایان گاسلینگ بازی می‌کند.

دیوید لیچ در تور تبلیغاتی این اثر سینمایی تازه خودش، به صحبت درباره پروژه بعدی‌اش نیز پرداخته که فیلم Kung Fu است و در آن، اسطوره هنرهای رزمی دانی ین نقش اصلی را بازی می‌کند. دیوید لیچ در میان صحبت‌های خودش اشاره کرده که ساخت این اثر سینمایی برای او تقریبا شخصی است چراکه او قبلا سابقه فعالیت به عنوان بدلکار و تنظیم‌کننده سکانس‌های مبارزه برای فیلم‌هایی همچون فیلم The Matrix Reloaded، فیلم Mr. and Mrs. Smith و فیلم ۳۰۰ را در کارنامه خودش دارد. دیوید لیچ گفته:

واضح است که من به این دو چیز بسیار علاقه دارم. و همانطور که می‌دانید، کونگ فو و هنرهای رزمی بخش بزرگی از زندگی من و از کودکی هستند. من طرفدار سرسخت دانی ین، فیلم‌ها و کارهای او هستم. بنابراین پتانسیل بسیار زیادی وجود دارد. ما در حال توسعه این اثر با دانی هستیم که واقعا هیجان‌انگیز است و این اثر پتانسیل تبدیل شدن به فرنچایزی بین‌المللی را دارد. پس من خیلی برای این هیجان دارم ولی این اثر هنوز در حال توسعه است.

منبع : gamefa.com | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

آگراندیسمان، قسمت هشتم | بررسی اجرای علیرضا عصار در برنامه «کنسرتینو» | یک جنتلمن حرفه‌ای

آگراندیسمان، قسمت هشتم | بررسی اجرای علیرضا عصار در برنامه «کنسرتینو» | یک جنتلمن حرفه‌ای

مرجان فاطمی | «کنسرتینو» یکی از متفاوت‌ترین برنامه‌هایی است که تا به حال در عرصه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *