رابرت کرکمن: پایان بندی فصل دوم Invincible شگفت انگیز خواهد بود - گیمفا

رابرت کرکمن: پایان بندی فصل دوم Invincible شگفت انگیز خواهد بود

رابرت کرکمن اعلام کرده که پایان بندی فصل دوم Invincible در نقطه جالبی رقم خواهد خورد تا شرایط را برای فصل سوم مهیا نماید.

کانال تلگرام مووی پلات

با قاطعیت می‌توان گفت که مجموعه تلویزیونی و انیمیشنی lnvincible (شکست‌ناپذیر) یکی از جذاب‌ترین و ارزشمندترین آثار حال حاضر ژانر ابرقهرمانی محسوب می‌شود که توسط کمپانی آمازون ساخته شده است. اثری اقتباسی از کمیک‌های رابرت کرکمن که در دنیایی بی‌رحم و مرگبار جریان داشته و تقابل میان پدر و پسری به نام‌های نولان و مارک گریسون را به تصویر می‌کشد.

پس از وقفه‌ای نسبتاً طولانی بین قسمت‌های فصل دوم، تنها ۳ قسمت باقی مانده تا حماسه آفرینی مارک گریسون در قامت شکست‌ناپذیر به پایان راه خود برسد؛ مسیری که البته برای فصل سوم تایید شده است. حال در جریان مصاحبه با خبرگزاری ورایتی، رابرت کرکمن به صحبت درباره پایان بندی فصل دوم پرداخته و ابراز امیدواری کرده که طرفداران شاهد پختگی شخصیت مارک گریسون خواهند بود.

او اعلام کرد که به صورت کلی فصل دوم در مقایسه با فصل نخست توانسته تا کیفیت خود را حفظ نماید؛ آن هم در شرایطی که شاهد حضور شخصیت‌های جدیدی هستیم و درام داستان نیز به بیشترین حد خود رسیده است.

ما با فصل فشرده‌ای طرف هستیم و در ۳ قسمت باقی مانده مسائل بسیاری وجود دارد که می‌بایست تا به آن‌ها پرداخته شود. شخصیت‌های متعددی وجود دارند که در قسمت‌های پیش رو معرفی شوند و بسیار هیجان‌زده هستم که هر چه زودتر به قسمت نهایی رسیده تا واکنش مردم را شاهد باشم. پایان بندی فصل دوم در نقطه جالب توجهی رقم می‌خورد تا شرایط برای آغاز فصل سوم مهیا شود.

در پایان رابرت کرکمن وعده اتفاقاتی جذاب، حماسی و شگفت انگیز را برای پایان بندی فصل دوم Invincible داده که برخی از آن‌ها حول محور شخصیت آمنی‌ من رقم خورده و می‌تواند طرفداران این مجموعه را شگفت‌زده نماید.

منبع : gamefa.com | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

آگراندیسمان، قسمت هشتم | بررسی اجرای علیرضا عصار در برنامه «کنسرتینو» | یک جنتلمن حرفه‌ای

آگراندیسمان، قسمت هشتم | بررسی اجرای علیرضا عصار در برنامه «کنسرتینو» | یک جنتلمن حرفه‌ای

مرجان فاطمی | «کنسرتینو» یکی از متفاوت‌ترین برنامه‌هایی است که تا به حال در عرصه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *