داگپول در ددپول 3

رایان رینولدز فاش کرد که داگپول در ددپول 3 حضور خواهد داشت

به نظر می رسد که پایان اعتصاب SAG-AFTRA سرانجام به رایان رینولدز اجازه داد تا خبرهای واقعاً عظیمی درباره Deadpool 3 اعلام کند. گفته می شود داگپول در ددپول 3 حضور خواهد داشت.

کانال تلگرام مووی پلات

طبق اخبار فیلم و سریال مووی پلات فیلمبرداری Deadpool 3 در طول اعتصاب به حالت تعلیق درآمده بود. اما با پایان آن امیدواریم که به سرعت به مسیر اصلی بازگردد. رینولدز فاش کرد که نقش داگپول در این فیلم احتمالاً به اندازه شخصیت‌های محبوبی مانند ولورین هیو جکمن کمتر درگیر خواهد بود، اما باید منتظر جذابیت‌های زیادی باشیم.

گمانه زنی هایی وجود دارد که به دلیل تاخیر در فیلمبرداری Deadpool 3 از تاریخ اکران تابستان 2024 به تعویق خواهد افتاد. این فیلم برای 3 می برنامه ریزی شده بود که اوایل تابستان اکران می شود. و به نظر می رسد حداقل در آن فصل بماند. این امکان وجود دارد که فیلم در حدود چند هفته یا حتی یک ماه جلو بیفتد. اما واضح است که تاخیر عمده‌ای ندارد.

داگپول در ددپول 3

برای کسانی که آشنایی ندارید داگپول در واقع یک شخصیت واقعی از کتاب های کمیک است. او یکی از اعضای سپاه ددپول، گروهی از ددپول ها از سراسر جهان چندگانه بود. کتاب کمیک Dogpool به اندازه نسخه فیلم زشت نبود. اما با توجه به طرحی مبتنی بر چند وجهی که احتمالاً Deadpool و Wolverine را وارد MCU می کند. منطقی است که نسخه های دیگر Deadpool ظاهر شوند.

حضور داگپول در ددپول 3 اولین نسخه حیوانی قهرمانی از یک جهان دیگر نیست که در MCU دیده ایم. در سریال لوکی نیز در فصل اول، لوکی با تمساح لوکی آشنا شد.

منبع : movie21.ir | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

فاطمه معتمدآریا رئیس هیئت داوران فستیوال «آمیکورتی ایتالیا» شد

فاطمه معتمدآریا رئیس هیئت داوران فستیوال «آمیکورتی ایتالیا» شد

ششمین دوره فستیوال آمیکورتی ایتالیا با حضور پررنگ هنرمندان ایرانی از ۲۵ تا ۳۰ ژوئن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *