سریال Black Mirror

سریال Black Mirror توسط نتفلیکس برای فصل هفتم تمدید شد

گفته می شود سریال Black Mirror برای فصل هفتم تمدید شده است. نمایش علمی تخیلی موفقی که توسط چارلی بروکر ساخته شده بود. اوایل سال جاری پس از چهار سال وقفه بازگشت و در نتفلیکس رکورد تماشایی را به خود اختصاص داد. طبق گفته استریمر، در 92 کشور به 10 تلویزیون برتر جهان رسید و 4 هفته را در 10 تلویزیون انگلیسی زبان برتر جهانی نتفلیکس گذراند.

کانال تلگرام مووی پلات

طبق اخبار هالیوود مووی پلات هنوز هیچ بازیگری برای فصل هفتم تایید نشده است. اما این سریال قرار است اواخر امسال با بروکر، آنابل جونز و جسیکا رودس به عنوان تهیه‌کنندگان اجرایی به تولید برسد. جزئیات طرح و تعداد قسمت‌ها همچنان مخفی نگه داشته شده است.

فصل ششم سریال Black Mirror که شامل پنج قسمت بود. تعداد زیادی از بازیگران فهرست A از جمله سلما هایک، آنی مورفی، آرون پل، جاش هارتنت و پاپا اسیدو را در بر داشت. فصل 5 تنها شامل سه قسمت بود و اندرو اسکات، آنتونی مکی، یحیی عبدالمتین دوم، تافر گریس و مایلی سایرس در آن بازی کردند.

سریال Black Mirror

استفاده از مصنوعی

سریال دیستوپیایی اغلب به پیش‌بینی آینده به ناامیدکننده‌ترین راه‌ها نسبت داده می‌شود. آخرین فصل که در ژوئن پخش شد. با اپیزودی درباره سرویس پخش جریانی به نام Streamberry آغاز شد. که زندگی مردم را در زمان واقعی با استفاده از هوش مصنوعی نشان می داد. تا آنها را به نمایش هایی برای پلتفرم خود تبدیل کند. بروکر گفت که این قسمت قبل از تبدیل شدن برنامه هوش مصنوعی ChatGPT به خبر ملی نوشته شده است (مذاکرات WGA و SAG-AFTRA شامل استفاده مجاز و دامنه هوش مصنوعی بود).

او در جریان تظاهراتی در لندن در حمایت از اعتصاب نویسندگان در اوایل امسال گفت: «من برای امرار معاش نگرانم. معمولاً این کاری است که انجام می‌دهم. و در مورد هوش مصنوعی و استفاده از ChatGPT و مواردی از این قبیل بسیار نگران هستم. “این یک نگرانی خاص برای من است. بنابراین به همین دلیل است که من اینجا هستم.” وقتی از او پرسیدند که آیا این قسمت نمونه دیگری از « Black Mirror » است که آینده را پیش‌بینی کند. او پاسخ داد: «متاسفانه، در این مورد خیر».

منبع : movie21.ir | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

ویدو

بهترین فیلم و سریال های پارک بو گوم (معرفی 8 فیلم و سریال برتر Park Bo Gum)

پارک بو گوم در فیلم و سریال های ایفای نقش کرده است که گروه‌های مختلف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *