فصل دوم سریال Shōgun ساخته نخواهد شد

فصل دوم سریال Shōgun ساخته نخواهد شد

اخیرا مدیران اجرایی سریال Shōgun اعلام کردند که امکان ساخت فصل دوم این سریال که یکی از پرطرفدارهای سال 2024 بوده، بسیار کم است.

به گفته مدیران اجرایی، امکان ساخت فصل دوم سریال Shōgun بسیار کم است. این سریال، آخرین اثر از شبکه «اف ایکس» و سرویس آنلاین «هولو» است که با شروع پخش توانست توجه بسیاری از بینندگان را به خود جلب کند و به یکی از معروف‌ترین و تحسین‌ شده‌ ترین سریال‌های سال 2024 میلادی تبدیل شود.سریال Shōgun

طرفداران، بینندگان و منتقدان ادعا معتقدند که فتنه‌ها، دسیسه‌ها و صحنه‌های اکشن این سریال، نشان‌ دهنده امکان برابری این اثر با سریال معروف و محبوب Game of Thrones است؛ اما مدیران اجرایی اعلام کردند که امکان ساخت فصل دوم آن، بسیار کم خواهد بود.

سریال Shōgun

سریال Shōgun، بر اساس کتابی معروف از «جیمز کلاول» در سال 1975، ساخته شده است. این کتاب که خیلی معروف بوده؛ در دهه 1980 میلادی به یک سریال تبدیل شده است. با این حال، سازندگان آن تصمیم گرفتند که داستان را در قالب یک مینی سریال 10 قسمتی ارائه دهند و در طول این 10 قسمت، رویدادهای کتاب را به نمایش بگذارند. به همین دلیل، با اتمام 10 قسمت این مینی سریال، احتمال ساخت فصل دوم آن خیلی کمتر شده است.

منبع : figar.ir | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

زمان انتشار فصل دوم سریال «The Last of Us»

زمان انتشار فصل دوم سریال «The Last of Us»

اولین تصاویر فصل دوم سریال «The Last of Us» با بازی پدرو پاسکال و بلا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *