فیلم مرزهای بی پایان به صورت غیر قانونی منتشر شد

فیلم مرزهای بی پایان به صورت غیر قانونی منتشر شد

فیلم مرزهای بی پایان به کارگردانی «عباس امینی» و بازیگرانی همچون «پوریا رحیمی‌سام» و «مینو شریفی»، در فضای مجازی منتشر شده است.

کانال تلگرام مووی پلات

این اثر سینمایی، چندی پیش توانسته بود که در چندین جشنواره خارجی به جوایز معتبری دست یابد. «عباس امینی»، کارگردان این فیلم که برای آن از جشنواره رتردام و تیرانا جایزه دریافت کرده است، امیدواری خود را بیان کرده بود که با همراهی سرمایه‌گذاران خود، اکران فیلم را در ایران دنبال کند.فیلم مرزهای بی پایان به صورت غیر قانونی منتشر شد

مستند مرزهای بی پایان داستان یک معلم در یکی از روستاهای استان سیستان و بلوچستان را روایت می‌کند و چالش‌هایی که این معلم در ارتباط با یک خانواده مهاجر افغانستانی و رابطه‌ی عاشقانه‌ای که با آن مواجه می‌شود را نشان می‌دهد. فیلم در زمانی که طالبان مجدداً قدرت را در افغانستان به دست می‌گیرد و شهروندان هزاره که در معرض تهدیدات طالبان قرار دارند، به طور غیرقانونی وارد ایران می‌شوند را نشان می‌دهد.

فیلم مرزهای بی پایان

فیلم مرز بی‌پایان یک محصول مشترک بین آلمان، ایران و جمهوری چک است و در آن «پوریا رحیمی‌سام»، «مینو شریفی» و «حامد علی‌پور» نقش‌آفرینی می‌کنند. این اثر قبل از این، چندین جایزه بین‌المللی از جمله جایزه بخش پرده بزرگ جشنواره روتردام در هلند، جایزه بهترین فیلم جشنواره تیرانا در آلبانی و جایزه بهترین فیلم و بازیگر مرد جشنواره بین‌المللی فیلم هند (گوا) را دریافت کرده است.

منبع : figar.ir | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

درباره یک رئالیتی‌شو شکست خورده با اجرای یوسف تیموری که همچنان در حال انتشار است | «همزادمن» روی اعصاب من

درباره یک رئالیتی‌شو شکست خورده با اجرای یوسف تیموری که همچنان در حال انتشار است | «همزادمن» روی اعصاب من

رئالیتی‌شو «همزاد من» با اجرای یوسف تیموری به دلیل کیفیت پایین نه تنها موج ایجاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *