فیلم ناپلئون به فروش 200 میلیون دلاری رسید

فیلم ناپلئون به فروش 200 میلیون دلاری رسید

فیلم ناپلئون به کارگردانی «ریدلی اسکات»، سه‌شنبه این هفته به فروش جهانی 200 میلیون دلاری رسید. از این مبلغ، بیش از 141 میلیون دلار به بازارهای بین‌المللی و 59.6 میلیون دلار به آمریکای شمالی تعلق دارد.

کانال تلگرام مووی پلات

فیلم Napoleon ، توسط «اپل اورجینال فیلمز» تولید شده و «واکین فینیکس» و «ونسا کربی» به نمایش درآمده است. «سونی پیکچرز» نیز مسئول توزیع این فیلم خواهد بود. بریتانیا با 16.7 میلیون دلار، فرانسه با 14.4 میلیون دلار، آلمان با 10.9 میلیون دلار، اسپانیا با 10.1 میلیون دلار و ایتالیا با 8.4 میلیون دلار، از جمله بازارهای خارجی پرفروش فیلم جدید ریدلی اسکات هستند. علاوه بر این، فروش این فیلم در مکزیک نیز 7.5 میلیون دلار، در استرالیا 7.3 میلیون دلار، در هلند 5.5 میلیون دلار، در چین 3.9 میلیون دلار و در برزیل هم 3.3 میلیون دلار است.فیلم ناپلئون به فروش 200 میلیون دلاری رسید

در بازار داخلی آمریکا، فیلم وانکا نیز توسط برادران وارنر با فروش 8.9 میلیون دلار پس از تعطیلات کریسمس رتبه اول را به خود اختصاص داده است. این رکورد، در رده دوم کمترین فروش برای یک فیلم صدرنشین از سال 2000 قرار می‌گیرد.

فیلم ناپلئون
فیلم ناپلئون

در سال 2020، زن شگفت‌انگیز 1984 در زمانی که بسیاری از سالن‌های سینما به علت کووید 19 بسته بودند، 5.8 میلیون دلار فروخت. همچنین فیلم وانکا به زودی از حاشیه فروش داخلی 100 میلیون دلاری عبور خواهد کرد.

در دو سال گذشته، به لطف اکران فیلم‌های مرد-عنکبوتی: راهی به خانه نیست و آواتار 2، فروش در تاریخ 26 دسامبر در ایالات متحده و کانادا به مبلغ 30 میلیون دلار رسید. در سال 2019، هنگامی که فیلم جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد اکران شد، فروش در این روز به نزدیکی 57 میلیون دلار رسید.

منبع : figar.ir | با مووی پلات همراه باشید !


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید.

حتما ببینید

آگراندیسمان، قسمت هشتم | بررسی اجرای علیرضا عصار در برنامه «کنسرتینو» | یک جنتلمن حرفه‌ای

آگراندیسمان، قسمت هشتم | بررسی اجرای علیرضا عصار در برنامه «کنسرتینو» | یک جنتلمن حرفه‌ای

مرجان فاطمی | «کنسرتینو» یکی از متفاوت‌ترین برنامه‌هایی است که تا به حال در عرصه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *