فیلم Civil War افتتاحیه 10 میلیون دلاری را تجربه کرد

فیلم Civil War افتتاحیه 10 میلیون دلاری را تجربه کرد

فیلم Civil War از شرکت A24، در «باکس آفیس» بسیار موفق بوده است. این فیلم دیستوپیایی، حدود 10.7 میلیون دلار جمع‌آوری کرد.

فیلم سینمایی Civil War افتتاحیه 10 میلیون دلاری را تجربه کرد. این فیلم ترسناک هنوز هم با مجموع فروش 13.5 میلیون دلاری، رکورد بالاترین افتتاحیه برای یک بنر مستقل را در اختیار دارد که نشان می‌دهد می‌تواند تا پایان روز شنبه از آن بالاتر برود.فیلم Civil War افتتاحیه 10 میلیون دلاری را تجربه کرد

با توجه به اینکه تولید فیلم جنگ داخلی حدود 50 میلیون دلار هزینه داشته و هزینه‌های اضافی برای بازاریابی و توزیع نیز در نظر گرفته شده‌اند. این پروژه، بزرگ‌ترین اصر در مقیاس استودیو مستقل است. جنگ داخلی دو سال پیش 225 میلیون دلار از سرمایه‌گذاران را جمع‌آوری کرد و در ارزش‌گذاری، مبلغ 2.5 میلیارد دلار دریافت کرد.

فیلم Civil War

نقدها درباره جنگ داخلی با رتبه R قوی بوده و خریداران اولیه بلیت، تقسیم‌بندی شده‌اند. از سوی دیگر، سرویس نظرسنجی تماشاگران Cinema Score به درجه B تبدیل شده است.

بهترین درآمدهای داخلی «A24» در تمام دوران شامل فیلم‌هایی همچون همه چیز همه جا به یکباره (77 میلیون دلار)، جواهرات نتراشیده (50 میلیون دلار)، لیدی برد (48.9 میلیون دلار) و با من صحبت کن (48 میلیون دلار) است. امیدواریم که جنگ داخلی به عنوان یک شروع کننده حفاظت از کار عمل از عملکرد خوبی برخوردار باشد و در هفته‌های آینده به فروش بلیت‌های خود ادامه دهد.

منبع : figar.ir | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

زمان انتشار فصل دوم سریال «The Last of Us»

زمان انتشار فصل دوم سریال «The Last of Us»

اولین تصاویر فصل دوم سریال «The Last of Us» با بازی پدرو پاسکال و بلا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *