مشکل بزرگ بازیگر نقش ابی در فصل دوم سریال The Last of Us

مشکل بزرگ بازیگر نقش ابی در فصل دوم سریال The Last of Us

هر کسی که نقش ابی را در فصل دوم سریال The Last of Us بازی کند، مشکل بزرگی در پیش روی خودش دارد.

کانال تلگرام مووی پلات

 

فیلمبرداری فصل دوم سریال «آخرین بازمانده از ما» که اقتباسی از بازی‌ای به همین نام است، قرار است از ماه فوریه سال آینده میلادی شروع شود و سوالی که ذهن بسیاری از طرفداران سریال و همچنین بازی را به خودش مشغول کرده، این است که چه کسی نقش ابی را در فصل دوم بازی می‌کند؟

در حالی که شایعاتی حاکی از آن هستند که این نقش را کیتلین دیور بازی می‌کند اما هنوز این موضوع به صورت رسمی تأیید نشده است. در هر صورت، هر کسی که برای ایفای نقش ابی انتخاب شود، مشکل بزرگی پیش روی خودش دارد و این مشکل نیز جامعه طرفداران است.

با اینکه همه این گونه نیستند اما برخی از افراد قادر نیستند که یک بازیگر را از شخصیتی که آن را بازی می‌کند، جدا کنند و به همین خاطر نیز تصمیمات و اعمال شخصیت را از سوی بازیگر می‌دانند و در دنیای واقعی، مشکلات و تهدیداتی علیه بازیگر بیان می‌کنند.

بازیگران مناسب برای نقش ابی در فصل دوم سریال The Last of Us

همین اتفاق برای لورا بیلی رخ داده است، بازیگری که در بازی «آخرین بازمانده از ما ۲» نقش ابی را بازی کرده بود. لورا بیلی نقش‌آفرینی بی‌نقصی را ارائه کرده بود و جایزه Best Performer را در مراسم BAFTA Games Awards و جایزه Best Performance را در مراسم The Game Awards آن سال به دست آورد.

از یک سو نقش‌آفرینی در نقش ابی کمک کرد تا حرفه بازیگری لورا بیلی رونق پیدا کند و از سوی دیگر نیز او مجبور بود تا با تهدید به مرگ خودش و خانواده‌اش مواجه شود، آن هم فقط به خاطر کارهایی که کاراکترش انجام داده است.

از آنجا که فیلمبرداری فصل دوم سریال «آخرین بازمانده از ما» نزدیک است و احتمالا به زودی بازیگر نقش ابی نیز مشخص خواهد شد، احتمال رخ دادن چنین مواردی وجود دارد که افراد بازیگر این نقش را تهدید کنند. با این حال، امید می‌رود که چنین مواردی از سوی برخی از طرفداران رخ ندهد.

منبع : gamefa.com | با مووی پلات همراه باشید !


حتما ببینید

ویدو

بهترین فیلم و سریال های پارک بو گوم (معرفی 8 فیلم و سریال برتر Park Bo Gum)

پارک بو گوم در فیلم و سریال های ایفای نقش کرده است که گروه‌های مختلف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *