معرفی کمیک علی‌بابا و دروازه سفر | معنای عمیق سفر

معرفی کمیک علی‌بابا و دروازه سفر | معنای عمیق سفر

کمیک بوک یا داستان مصور «علی‌بابا و دروازه سفر» که به تازگی منتشر شده، اولین داستان مصور از شرکت علی‌بابا است.

کانال تلگرام مووی پلات

شرکت علی‌بابا که کار خودش را به‌عنوان فروشنده بلیت و خدمات حمل‌ونقل سفر آغاز کرده بود، اکنون و با مرور زمان توانسته فعالیت‌های خودش را گسترش بدهد و سبد کاملی از خدمات سفر را برای مشتریان خودش عرضه کند. این در حالی است که این شرکت در راستای ایجاد رسانه‌ها و محتواهای نوآورانه نیز گام برداشته و حالا در جدیدترین اقدام خودش نیز کمیک بوک یا داستان مصور «علی‌بابا و دروازه سفر» را ارائه کرده است.

داستان مصور «علی‌بابا و دروازه سفر» توانسته از این شخصیت برجسته و نمادین کمک بگیرد و با استفاده از تکنیک‌های قدرتمند داستان‌سرایی، شخصیت علی‌بابا را توسعه ببخشد و همچنین جنبه‌های قدیمی و کلاسیک مربوط به این شخصیت و داستان آن را به جنبه‌هایی جدیدتر و مدرن‌تر تبدیل کند تا روایت تازه‌ای را برای مخاطبان نسل جوان بازگو کند.

این اثر کمیک بوکی همسو با هدف خودش برای گسترش فرهنگ سفر، معنای عمیق سفر را مورد کاوش قرار می‌دهد و جادوی سفر را به تصویر می‌کشد. این داستان مصور نشان می‌دهد که سفر می‌تواند دروازه‌ای رنگارنگ و بسیار مهیج را برای ما بگشاید و ما را به‌سوی تجربه‌ای صمیمانه و دلنشین سوق بدهد.

معرفی کمیک علی‌بابا و دروازه سفر | معنای عمیق سفر
کمیک علی‌بابا و دروازه سفر

داستان مصور «علی‌بابا و دروازه سفر» علاوه بر اینکه به شخصیت علی‌بابا، شخصیتی رؤیاپرداز و خالق لحظه‌های جادویی می‌پردازد، شخصیت‌های مختلف دیگری را نیز در داستان معرفی می‌کند که هر کدام ویژگی‌ها و جنبه‌های مختلفی دارند. این شخصیت‌ها شامل آقای چمدان فروش‌زاده، مهندس هاشمی، ساناز، ماشین علی‌بابا، چمدان مهندس هاشمی، پرطلا، فلاسک علی‌بابا و چمدان علی‌بابا می‌شود.

در راستای اینکه داستان علی‌بابا برای نسل جدید تازه شود و حال و هوای جدیدی به خودش بگیرد نیز سازندگان این داستان مصور روایت را در فضاهای متفاوتی بازگو کردند که برخی از آن‌ها برای مخاطبان امروزی حسی آشنا دارند. از جمله این مکان‌ها نیز می‌توان به کافه قهوه‌ای، چمدان فروشی جهان‌گرد و همچنین بام شهر اشاره کرد، مکانی که از آنجا می‌توان همه جای شهر را دید.

تاکنون سه فصل از داستان مصور «علی‌بابا و دروازه سفر» منتشر شده، سه فصلی که با داستان خودش مخاطبان را با جادوی سفر آشنا می‌کند و خواننده را با شخصیت جذاب و دلنشین علی‌بابا همراه می‌کند تا به سفرهای رؤیایی و دلنشین بروند.

منبع : gamefa.com | با مووی پلات همراه باشید !


حتما ببینید

ویدو

بهترین فیلم و سریال های پارک بو گوم (معرفی 8 فیلم و سریال برتر Park Bo Gum)

پارک بو گوم در فیلم و سریال های ایفای نقش کرده است که گروه‌های مختلف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *