نقدها و نمرات فصل اول سریال Avatar: The Last Airbender - گیمفا

نقدها و نمرات فصل اول سریال Avatar: The Last Airbender

نقدهای فصل اول سریال Avatar: The Last Airbender منتشر شده و این اثر نمرات متوسطی را دریافت کرده است.

سریال لایو اکشن «آواتار: آخرین بادافزار» اقتباسی از انیمیشنی سریالی به همین نام از شبکه نیکلدئون به شمار می‌رود که این داستان جذاب و محبوب را برای مخاطبان امروزی به نمایش در می‌آورد. حالا نیز نقدهای این سریال سرویس آنلاین نتفلیکس منتشر شده و به نظر می‌رسد که منتقدان نظرات متفاوتی نسبت به این سریال دارند.

کانال تلگرام مووی پلات

منتقدان بر این باور هستند که سریال «آواتار: آخرین بادافزار» توانسته در این فرنچایز بسیار محبوب و برجسته سریال لایو اکشن خوب و مستحکمی باشد اما نتوانسته آن طور که باید جادوی انیمیشن سریالی اصلی را درون خودش تداعی کند و تنها بخشی از این جادو در این سریال لایو اکشن احساس می‌شود.

تاکنون در وب سایت راتن تومیتوز ۵۹ نقد برای فصل اول سریال «آواتار: آخرین بادافزار» منتشر شده که امتیاز ۶۱ درصد را برای آن به همراه داشته است. در وب سایت متاکریتیک نیز امتیاز ۵۶ از صد برای این سریال به ثبت رسیده که بر اساس ۲۶ نقد منتشر شده برای آن است. در ادامه نظر برخی از منتقدان برتر جهانی درباره این سریال را مشاهده می‌کنید.

نظر منتقدان درباره فصل اول سریال آواتار: آخرین بادافزار

  • راتن تومیتوز | ۵۹ نقد – امتیاز ۶۱ درصد
  • متاکریتیک |‌ ۲۶ نقد – امتیاز ۵۶ از صد
سریال avatar the last airbender
سریال Avatar: The Last Airbender

«۸۰/۱۰۰ The Guardian | منتقد: جک سیل»

این فرنچایز توانسته با اطمینان خودش را احیا کند و این آخرین باری نخواهی بود که اثری از آن را شاهد خواهیم بود.

«۷۰/۱۰۰ IGN | منتقد: جاشوا یهی»

با وجود اینکه انتقادهای زیادی از این سریال وجود داشت اما با پخش سریال، کم‌رنگ‌تر شده‌اند. با اینکه این سریال از تمام جهات همسو با سریال اصلی نیست اما هنوز هم اقتباسی ارزشمند است که بافت غنی‌ای به این داستان‌ها اضافه می‌کند. از همه مهم‌تر اینکه این سریال توانسته روحیه انیمیشن سریالی را زنده کند و در عین حال، مسیر خودش را شکل بدهد.

«۶۳/۱۰۰ IndieWire | منتقد: پروما خوسلا»

فصل اول سریال «آواتار: آخرین بادافزار» با قدرت خوبی شروع می‌شود و جریان ثابتی دارد تا اینکه در نیمه دوم ضعیف‌تر شده اما با وجود اجراهای خوب بازیگران و همچنین جلوه‌های خوب، این اثر توانسته جذاب بماند. مطمئنا این سریال در مسیر خودش برای دست پیدا کردن به پتانسیل کامل قرار دارد.

«۶۰/۱۰۰ Collider | منتقد: ترس لاکسون»

آنچه که باعث تضعیف سریال «آواتار: آخرین بادافزار» شده در ادامه می‌تواند بهبود پیدا کند. فصل‌های بیشتر می‌تواند به این سریال کمک کند تا بهتر شود.

«۴۰/۱۰۰ Empire | منتقد: کامبولی کمپبل»

این اقتباس لایو اکشن در بین دو حالت گیر کرده است: از یک جهت حتی به اندازه یک نمایش کودکانه به مخاطبان خودش اعتماد ندارد و از سوی دیگر نیز سعی دارد تا سریال «آواتار: آخرین بادافزار» برای بزرگسالان باشد. انتخاب بازیگران نادرست نیز هیچ کمکی به آشفتگی و سردرگمی این سریال نکرده است.

«۳۰/۱۰۰ The Hollywood Reporter | منتقد: انجی هان»

اگر تلاش این سریال قابل تحسین باشد، اجرای آن این گونه نیست. این اثر به جای اینکه جان تازه‌ای به این فرنچایز بدمد، تنها این نکته را به ما یادآور می‌شود که نباید به برخی از آثار کلاسیک دست زد. اساسی‌ترین مشکلات این سریال نیز نویسندگی بی‌نظم و نقش‌آفرینی‌های نامناسب است.

«۳۰/۱۰۰ Variety | منتقد: آرامیده تینوبو»

در حالی که جلوه‌های بصری سریال و همچنین حضور بازیگران آسیایی در آن باعث شده تا حس اصالت داشته باشد اما بازی اکثر بازیگران حاضر در این سریال در حد و اندازه این داستان نیست. بازی‌های نه چندان خوب و دیالوگ‌های بی‌مزه نیز سبب شدند تا این اثر حماسی و ماجراجویی به اثری ضعیف تقلیل پیدا کند.

منبع : gamefa.com | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

درباره یک رئالیتی‌شو شکست خورده با اجرای یوسف تیموری که همچنان در حال انتشار است | «همزادمن» روی اعصاب من

درباره یک رئالیتی‌شو شکست خورده با اجرای یوسف تیموری که همچنان در حال انتشار است | «همزادمن» روی اعصاب من

رئالیتی‌شو «همزاد من» با اجرای یوسف تیموری به دلیل کیفیت پایین نه تنها موج ایجاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *