نقدها و نمرات فیلم Aquaman and the Lost Kingdom

نقدها و نمرات فیلم Aquaman and the Lost Kingdom

فیلم Aquaman and the Lost Kingdom به عنوان جدیدترین اثر از دنیای سینمایی دی‌سی نمرات بسیار پایینی از منتقدان دریافت کرده است.

کانال تلگرام مووی پلات

فیلم «آکوامن و پادشاهی گمشده» جدیدترین فیلم از دنیای سینمایی دی‌سی به شمار می‌رود و آخرین فیلم ساخته شده از دنیای سینمایی قدیمی دی‌سی تحت هدایت زک اسنایدر نیز شناخته می‌شود. همانند فیلم قبلی، سکان کارگردانی این اثر را جیمز وان در دست دارد و جیسون موموآ نقش اصلی آن را بازی می‌کند.

منتقدان بر این باور هستند که در فیلم «آکوامن و پادشاهی گمشده» جیسون موموآ همچنان توانسته توانایی‌های بازیگری خودش را نشان بدهد و خودش را به عنوان بازیگر اصلی توانا و متعهد ثابت کند اما باید گفت که حتی سرسخت‌ترین طرفداران دی‌سی نیز می‌توانند متوجه شوند که فیلم رویکردی آشنا در پیش گرفته است.

در وب سایت راتن تومیتوز تاکنون ۱۵۲ نقد برای فیلم «آکوامن و پادشاهی گمشده» منتشر شده که امتیاز ۳۶ درصد را برای آن به همراه داشته است. در وب سایت متاکریتیک نیز امتیاز ۴۳ از صد دیده می‌شود که بر اساس ۳۰ نقد منتشر شده برای این اثر است. در ادامه نظرات برخی از منتقدان برتر جهانی را مشاهده می‌کنید.

نظر منتقدان درباره فیلم Aquaman and the Lost Kingdom

  • راتن تومیتوز | ۱۵۲ نقد – امتیاز ۳۶ درصد
  • متاکریتیک | ۳۰ نقد – امتیاز ۴۳ از صد
فیلم Aquaman and the Lost Kingdom
فیلم Aquaman and the Lost Kingdom

«۷۵/۱۰۰ RogerEbert | منتقد: مت زولر سایتز»

جیسون موموآ بهترین دلیل برای تماشای این اثر سینمایی است. او به خوبی می‌داند که چه توانایی‌هایی دارد و این در حالی است که در کنار جذابیت‌هایش و درکش از این نقش توانسته نقش‌آفرینی بسیار خوبی از خودش به جای بگذارد.

«۷۰/۱۰۰ Slashfilm | منتقد: رافائل معتمیور»

وقتی داستان فیلم «آکوامن و پادشاهی گمشده» به جریان در می‌آید و ما در سفری به مکان‌های فوق‌العاده قرار داریم، این اثر سینمایی در وضعیت بسیار سرگرم‌کننده‌ای قرار دارد. این فیلم به اندازه فیلم اصلی خوب نیست اما همچنان یکی از فیلم‌های ابرقهرمانی برتر سال است.

«۶۷/۱۰۰ The Playlist | منتقد: سایمون تامپسون»

جیمز وان توانسته دنباله خوبی را تحویل بدهد. فریب هیاهو و سروصدای طرفداران را نخورید چراکه کار خوب جیمز وان نباید نادیده گرفته شود.

«۶۰/۱۰۰ IGN | منتقد: امیلیا امبروینگ»

وقتی فیلم «آکوامن و پادشاهی گمشده» یک داستان آکوامن است و به جنبه‌های احمقانه و خانوادگی می‌پردازد، تجربه‌ای سرگرم‌کننده است. بخش‌های لذت‌بخش فقط بین برخی جلوه‌های ویژه زشت و اکت ابتدایی عجیبی واقع شده‌اند.

«۵۰/۱۰۰ Collider | منتقد: راس بونیم»

با فیلم «آکوامن و پادشاهی گمشده» ما بهترین و بدترین جنبه‌های دی‌سی را شاهد هستیم. این اثر سینمایی همچنین به ما یادآور می‌شود که همچنان برای این شخصیت‌ها امید وجود دارد و می‌توان در این جهان داستان‌های جذابی را بازگو کرد.

«۵۰/۱۰۰ Screen Rant | منتقد: مولی فریمن»

مشکل اینجا است که فیلم می‌خواهد چیزهای زیادی باشد. می‌خواهد اثری اکشن و ماجراجویی باشد که شخصیت‌هایش را به مکان‌های شگفت‌انگیز می‌برد؛ می‌خواهد داستانی دلگرم‌کننده از خانواده بگوید، می‌خواهد تفسیری از گرمایش جهانی را بازگو کند و همچنین می‌خواهد داستانی هشداردهنده درباره انتقام را روایت کند.

«۵۰/۱۰۰ The Hollywood Reporter | منتقد: لوویا گیارکی»

جیسون موموآ توانسته نقش‌آفرینی بسیار خوب و درخشانی در این اثر سینمایی داشته باشد و این در حالی است که در کنار وی نیز اوون ویلسون و یحیی عبدالمتین به خوبی در نقش‌های خودشان جای گرفتند. اما این اثر سینمایی هیچ خطری نمی‌کند و ما را شگفت‌‎زده نمی‌کند. ما همیشه قدم بعدی داستان را می‌دانیم.

«۵۰/۱۰۰ Variety | منتقد: اوون گیلبرمن»

این اثر سینمایی با آن همه مبارزه در مقیاسی بسیار بزرگ توسط کارگردان جیمز وان به روی صحنه می‌آید ولی در عین حال، چیزی استاندارد درباره این اثر سینمایی وجود دارد.

«۲۰/۱۰۰ The Guardian | منتقد: پیتر بردشاو»

فرنچایز «آکوامن و پادشاهی گمشده» فقط صاف است و در اعماق آب‌ها شناور به نظر می‌رسد.

منبع : gamefa.com | با مووی پلات همراه باشید !


حتما ببینید

ویدو

بهترین فیلم و سریال های پارک بو گوم (معرفی 8 فیلم و سریال برتر Park Bo Gum)

پارک بو گوم در فیلم و سریال های ایفای نقش کرده است که گروه‌های مختلف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *