هوش مصنوعی جدید شرکت LG معرفی شد

هوش مصنوعی جدید شرکت LG معرفی شد

ال جی اخیراً یک ربات کوچک دوپا را معرفی کرده که قادر است در خانه شما به آزادی حرکت و از حیوان خانگی‌تان مراقبت کند. این هوش مصنوعی جدید شرکت LG قرار است در نمایشگاه CES 2024 به نمایش گذاشته شود.

کانال تلگرام مووی پلات

این ربات هوشمند، با استفاده از پلتفرم Robotics RB5 Qualcomm که برای اجرای قابلیت‌های هوش مصنوعی طراحی و مجهز شده است. این قابلیت‌ها شامل تشخیص چهره‌ها و صداها، پردازش احساسات اطرافیان و شرکت در گفتگوهاست.هوش مصنوعی جدید شرکت LG معرفی شد

هوش مصنوعی ال جی حتی می‌تواند به شما خوشامد بگوید، احساسات شما را تجزیه و تحلیل کرده و برایتان موسیقی پخش کند تا آرامش بیشتری داشته باشید. این ربات، دارای پاهای مفصلی است که به آن امکان تغییر وضعیت بدنش را می‌دهد. همچنین، یک دوربین، یک اسپیکر و حسگرهای مختلفی در سرتاسر بدنش قرار دارند که به آن قابلیت حرکت، صحبت کردن و گوش دادن می‌بخشند.

هوش مصنوعی جدید شرکت LG

این ربات شرکت LG ، قادر است دمای هوای داخل خانه را اندازه‌گیری کند و به شما گزارش دهد؛ اما هنوز مشخص نیست که آیا قابلیت اتصال به سیستم خانه هوشمند و کنترل ترموستات را دارد یا خیر.

با توجه به اینکه هوش مصنوعی LG قابلیت حرکت آزاد دارد، می‌توان آن را برنامه‌ریزی کرد تا از حیوان خانگی‌تان مراقبت کند و در صورت تشخیص هرگونه فعالیت غیرعادی توسط آن، شما را از طریق اعلان‌هایی در گوشی هوشمندتان مطلع سازد. همچنین، این ربات را می‌توان به عنوان یک نگهبان امنیتی در خانه استفاده کرد تا در صورت مشاهده هر نشانه مشکوکی در زمانی که خارج از خانه هستید، به شما اطلاع دهد.

منبع : figar.ir | با مووی پلات همراه باشید !


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید.

حتما ببینید

ویدو

بهترین فیلم و سریال های پارک بو گوم (معرفی 8 فیلم و سریال برتر Park Bo Gum)

پارک بو گوم در فیلم و سریال های ایفای نقش کرده است که گروه‌های مختلف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *