فیلم boy kills world

پوسترهای فیلم اکشن و مهیج Boy Kills World

به تازگی پوسترهایی برای فیلم Boy Kills World منتشر شده که شخصیت‌های مختلف این اثر سینمایی را به نمایش می‌گذارند.

کانال تلگرام مووی پلات

فیلم «پسر جهان را می‌کشد» اثری اکشن و مهیج از کمپانی لاینزگیت به شمار می‌رود که در آن، بیل اسکاشگورد نقش شخصیت اصلی داستان را به تصویر می‌کشد. حالا نیز پوسترهایی برای این اثر سینمایی منتشر شده که شخصیت‌ها و بازیگران مختلف حاضر در این فیلم را نشان می‌دهند.

این پوسترهای تازه منتشر شده از فیلم «پسر که جهان را می‌کشد» که در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید، بیل اسکاشگورد در نقش پسر یا بوی، میشل داکری در نقش ملانی ون در کوی، جسیکا راث در نقش ژون ۲۷ و اندرو کوجی در نقش باشو را به نمایش می‌گذارند.

در این پوسترهای منتشر شده از این اثر سینمایی، هر کدام از شخصیت‌های داستان سلاحی در دست دارند و آماده‌اند تا پای مرگ مبارزه کنند. در یکی از این پوسترها نیز همه بازیگران حاضر در فیلم «پسر جهان را می‌کشد» در کنار یکدیگر دیده می‌شوند و شامل برت گلمن، عیسی مصطفی، شارتلو کوپلی، یایان روحیان و کوئین کاپلند است.

فیلم «پسر که جهان را می‌کشد» داستان پسری ناشنوا را دنبال می‌کند که قسم می‌خورد تا انتقام قتل وحشیانه خانواده‌اش را از هیلدا ون در کوی بگیرد، کسی که مادرسالار دیوانه‌ای است و از سلسله‌ای فاسد و آخرالزمانی است و حکومت را در دست دارد. این نقش را نیز فامکه یانسن به تصویر می‌کشد.

فیلم «پسر که جهان را می‌کشد» به کارگردانی موریتز موهر است که اولین تجربه کارگردانی وی محسوب می‌شود. فیلم‌نامه این اثر سینمایی را نیز آرند ریمرز و تایلر برتون اسمیت قلم زده‌اند. این فیلم در تاریخ ۲۶ آوریل سال ۲۰۲۴ میلادی (جمعه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۳) به روی پرده سینماها می‌آید.

منبع : gamefa.com | با مووی پلات همراه باشید !
*برای مشاهده مطالب بیشتر و مشابه “اینجا” کلیک کنید.


درصورت نیاز برای ارتباط با مدیریت سایت، بر روی “ارتباط با مدیریت وبسایت” کلیک کنید..

حتما ببینید

آگراندیسمان، قسمت هشتم | بررسی اجرای علیرضا عصار در برنامه «کنسرتینو» | یک جنتلمن حرفه‌ای

آگراندیسمان، قسمت هشتم | بررسی اجرای علیرضا عصار در برنامه «کنسرتینو» | یک جنتلمن حرفه‌ای

مرجان فاطمی | «کنسرتینو» یکی از متفاوت‌ترین برنامه‌هایی است که تا به حال در عرصه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *